اسماعیلی: پوشیدن پیراهن آقا مجتبی باعث افتخارم است

هافبک استقلال می گوید از پوشیدن پیراهن شماره 8 در لیگ قهرمانان آسیا افتخار می کند ......

هافبک استقلال می گوید از پوشیدن پیراهن شماره 8 در لیگ قهرمانان آسیا افتخار می کند.

 فرشید اسماعیلی قرار است در لیگ قهرمانان آسیا پیراهن شماره 8 استقلال را برتن کند، پیراهنی که سال ها در اختیار مجتبی جباری بود و این اتفاق خوبی برای هافبک جوان آبی ها محسوب می شود.
فرشید اسماعیلی در این باره به خبرنگار ما گفت: آقا مجتبی یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ باشگاه استقلال است. وقتی بازیکنی اینقدر دربین هواداران استقلال محبوب است، طبیعی است که پوشیدن پیراهنش  افتخاری بزرگی است و من هم از این اتفاق بی نهایت خوشحال هستم.

او ادامه داد: مطمئن باشید اینکه قرار است پیراهن آقا مجتبی را در لیگ قهرمانان آسیا برتن کنم وظیفه ام را بسیار سنگین می کند و در لیگ قهرمانان آسیا تلاش می کنم به هواداران استقلال نشان بدهم لیاقت پوشیدن این شماره را دارم.

هافبک استقلال در پاسخ به این سوال که آیا از جباری برای پوشیدن این شماره اجازه گرفته است یا نه هم گفت: من نمی دانستم این موضوع رسانه ای می شود، می خواستم قبل از این که کسی خبردار بشود با آقای جباری تماس بگیرم ولی حالا که همه متوجه شده اند قطعا تماس می گیریم و از ایشان اجازه می گیرم.

فرشید اسماعیلی در پایان گفت: پوشیدن شماره 8 استقلال برایم افتخار بزرگی است و امیدوارم لیاقت آن را داشته باشم. جای آقای جباری در بین ما خالی است و من هم تمام تلاشم را می کنم با درخشش در پیراهن ایشان، ثابت کنم لیاقت پوشیدن پیراهن آقا مجتبی را دارم.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال