اسماعیل محمد: پرسپولیس باکیفیت و قوی بود

بازیکن سرعتی لخویا به ستایش از خط دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس پرداخت و تاکید کرد که تیمش برابر حریف بزرگ و خوبی تن به شکست داد ......

بازیکن سرعتی لخویا به ستایش از خط دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس پرداخت و تاکید کرد که تیمش برابر حریف بزرگ و خوبی تن به شکست داد.

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از سایت عربی کوره، لخویا با توجه به تساوی ارزشمندی که در آزادی به دست آورده بود امید زیادی داشت تا پرسپولیس را در قطر شکست دهد و به جمع هشت تیم برتر آسیا راه پیدا کند، اما بازی خوب شاگردان برانکو ایوانکوویچ باعث شد تا آنها با یک گل به پیروزی برسند و به دور بعد راه پیدا کنند.

اسماعیل محمد، بازیکن سرعتی لخویا بعد از بازی گفت : هر چند فرصت های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردیم اما  متاسفانه نتوانستیم به گل برسیم. به هر حال این فوتبال است و احتمال چنین اتفاقاتی در آن وجود دارد. گلی که به اشتباه خوردیم باعث شد تا شرایط روحی ما بد شود.

او ادامه داد: اشتباه کردن در چنین دیدارهای حساسی بسیار سخت است و تاوان سنگینی دارد. تیم حریف در کارهای دفاعی خوب ظاهر شد و اجازه فضا سازی را به ما نداد. به دنبال صعود به مراحل بالاتر بودیم اما  خواست خدا چیز دیگری بود. ان شاء الله در فصل بعد جبران خواهیم کرد.

اسماعیل محمد در پایان سخنان خود، اظهار کرد: برابر یک تیم قوی تن به شکست دادیم. در نیمه اول و دوم فرصت های زیادی را از دست دادیم. متاسفانه یک اشتباه باعث شد تا تاوان پس دهیم. پایان تلخی در لیگ قهرمانان آسیا داشتیم هر چند شروع بسیار خوبی داشتیم. بعد از بازی های خوبی که در مرحله گروهی از خود نشان دادیم شانس بالایی برای صعود داشتیم اما  متاسفانه نشد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال