اسمالینگ: مسی از ضربه من به بینی ‌اش دلخور نیست

مدافع منچستریونایتد که در جریان دیدار تیمش مقابل بارسلونا در برخورد با مسی باعث آسیب دیدن شدید بینی او شده بود گفت که مسی از او دلخور نیست و ضربه عمدی نبوده است...

مدافع منچستریونایتد که در جریان دیدار تیمش مقابل بارسلونا در برخورد با مسی باعث آسیب دیدن شدید بینی او شده بود گفت که مسی از او دلخور نیست و ضربه عمدی نبوده است

در جریان دیدار بارسلونا و منچستریونایتد در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با برخورد کریس اسمالیگ به لیونل مسی، ستاره آرژانتینی از ناحیه بینی مجروح شد و بینی او خونریزی کرد.
به گزارش مدال، اسمالینگ درباره این اتفاق خبرساز گفت: "مسی می‌دانسته که آن برخورد کاملا تصادفی بوده و عمدی در کار نبوده است."
وی درباره برخوردش با لیونل مسی گفت:" من و مسی بعد از بازی صحبت کردیم. با هم گفتگوی کوتاهی داشتیم و در نهایت دست دادیم. مسی می‌دانست که آن برخورد کاملا تصادفی بوده".
 

اسمالینگ: مسی از ضربه من به بینی ‌اش دلخور نیست

وقتی خبرنگاران به پرسیدن سوال های بیشتر درباره برخورد هوایی‌اش با ستاره آرژانتینی که منجر به خونریزی بینی او شد ادامه دادند اسمالینگ گفت: "من در آن لحظه واقعا متوجه نشدم که ضربه خیلی محکمی به او وارد شده و بینی‌اش خونریزی کرده. بعد از بازی لوئیس سوارز هم پیش من آمد. ما با هم صحبت خوبی داشتیم. بعد هم دست دادیم و مسی به من گفت موفق باشی."
مدافع منچستریونایتد در ادامه گفت:" اینکه دو فوتبالیست در میدان با هم بجنگند و بعد از بازی برای هم احترام قائل باشند خیلی زیبا است. به هر حال ما فقط سعی می‌کنیم در هر بازی از تمام توان‌مان مایه بگذاریم."