اسنایدر: الکل نمی خوردم مثل مسی و رونالدو می‌شدم!

وسلی اسنایدر، ستاره سابق هلند مدعی شد ممکن بود او نیز مانند لیونل مسی و کریستیانو رونالدو شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از یک دوره نه چندان موفق در رئال مادرید، وسلی اسنایدر در سال ۲۰۰۹ به اینتر پیوست و نقش مهمی در سه گانه این تیم ایفا کرد. این بازیکن چندی بعد با هلند به مقام نایب قهرمانی جام جهانی هم رسید و آقای گل مسابقات هم شد، اما در ادامه دچار افت محسوسی شد و نتوانست روزهای درخشان گذشته را تکرار کند. حالا وسلی اسنایدر فاش کرد در دوران ورزشی اش بارها مشروبات الکلی مصرف می کرده و به اندازه مسی و رونالدو پرتلاش نبوده است.

وسلی اسنایدر گفت: "من نیز می توانستم در دوران ورزشی ام در سطح بازیکنانی چون لیونل مسی و کریستیانو رونالدو قرار بگیرم، اما به سادگی باید بگویم هرگز احساسی مانند آنها نداشتم. من به عنوان یک بازیکن در سطح بالای حرفه ای تلاش می کردم از زندگی شخصی نیز لذت ببرم و معمولا هر شب از مشروبات الکلی استفاده می کردم.

بازیکنانی چون مسی و رونالدو رفتار متفاوتی دارند و در طول دوران ورزشی شان فداکاری های زیادی برای پیشرفت انجام داده اند. البته باید با رضایت اعلام کنم که علیرغم تمامی این مسائل، من دوران حرفه ای فوق العاده ای را پشت سر گذاشتم و به همین دلیل رضایت دارم."

بیشتر بخوانید:
رونمایی از فرمول انتقال لائوتارو به بارسا+ عکس
هواداران بنفیکا و حمله به اتوبوس بازیکنان خودی!
اظهار نظری که دوباره جنجالی شد؛ «خفه شو و دریبلت را بزن!»

تگ ها


وسلی اسنایدر لیونل مسی کریستیانو رونالدو الغرافه فوتبال جهان یوونتوس بارسلونا قطر فوتبال