اسنایدر: رکوردشکنی مهم نیست، فقط ۳ امتیاز

هافبک تیم ملی هلند می گوید امشب به تنها چیزی که فکر می کند کسب ۳ امتیاز است نه رکورد شکنی ......

هافبک تیم ملی هلند می گوید امشب به تنها چیزی که فکر می کند کسب ۳ امتیاز است نه رکورد شکنی.

به گزارش مدال و به نقل ازایسنا، تیم ملی هلند باید امشب در انتخابی جام جهانی در شرایطی برابر لوگزامبورگ به میدان برود که چاره ای جز کسب ۳ امتیاز ندارد تا امیدهایش برای رسیدن به جام جهانی زنده بماند. تیم سوم جام جهانی گذشته، بعد از آن رقابت ها افت کرد و حتی نتوانست به یورو ۲۰۱۶ راه یابد

وزلی اسنایدر در دیدار امشب می تواند به یک رکورد شخصی دست یابد و رکورددار بازی در تیم ملی کشورش شود. در همین رابطه او به روزنامه تلگراف هلند گفت: این رکورد اصلا برای من مهم نیست. شاید برای شما خبرنگاران این رکوردها بیش از من مهم باشد. من تنها به ۳ امتیاز فکر می کنم و امیدوارم بتوانیم پیروز این بازی شویم. بعد از بازی شما می توانید از من درباره هر چیزی که می خواهید سوال کنید ولی من الان فقط به این فکر می کنم که بتوانیم ۳ امتیاز را کسب کنیم.

دیدار تیم ملی هلند با لوگزامبورگ اولین حضور دیک ادوکات به عنوان سرمربی است. این مربی برای بار سوم به عنوان سرمربی تیم ملی هلند انتخاب می شود و اعتقاد خاصی هم به اسنایدر دارد.

سرمربی تیم ملی هلند تایید کرده است که اسنایدر در بازی امشب برابر لوگزامبورگ در ترکیب اصلی است و همین باعث می شود تا این بازیکن با ۱۳۱ بازی رکورددار بازی در تیم ملی هلند شود و رکورد ۱۳۰ بازی ادوین فان در سار را پشت سر بگذارد.

هلند در حال حاضر در رده چهارم گروه خود در انتخابی جام جهانی قراردارد. نتایج ضعیف لاله های نارنجی باعث شد تا دنی بلیند از هدایت تیم ملی هلند برکنار شود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال