اسپالتی: اروپا قدرت رم را باور کرد

سرمربی رم پس از برتری قاطعانه تیمش در لیگ اروپا ادعا کرد قاره سبز به قدرت تیم پایتخت ایتالیا ایمان آورده است ......

سرمربی رم پس از برتری قاطعانه تیمش در لیگ اروپا ادعا کرد قاره سبز به قدرت تیم پایتخت ایتالیا ایمان آورده است.
به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، لوچانو اسپالتی، سرمربی رم پس از برتری 4 بر صفر تیمش در خانه ویارئال در دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا ادعا کرد قاره سبز به قدرت تیم اول پایتخت کشورش ایمان آورده است.
 او گفت: ژکو در محدوده محوطه جریمه خیلی خوب خودش را در دسترس هم تیمی هایش قرار داد.امیدوارم این نتایج امیدو روحیه لازم را به تیم تزریق کند.وقتی مقابل یک تیم بزرگ 2 بر صفر پیش می افتیم، باید تلاش کنیم گل های سوم و چهارم را هم به ثمر برسانیم.ژکو عالی ظاهر شد. او حس مسئولیت پذیری فوق العاده ای دارد و  وقتی تیم ناکام می شود، به عنوان اولین نفر واقعا متاثر نشان می دهد. 3 گل او، اشتیاق و قدرتش را نشان داد.مهم ترین نکته، ادامه موفقیت آمیز مسیر لیگ اروپا با اتکا به کیفیت تیم و  استعداد فردی بازیکنان است.
 او در ادامه افزود: پس از اینکه یک بر صفر پیش افتادیم، کمی عمقی و دفاعی بازی کردیم و هنگام ایجاد حمله، مدام توپ از دست می دادیم.هنوز راه و کار زیادی تا رسیدن به تکامل داریم اما تیم توان بهتر شدن را دارد.به دقت در پاسکاری و مدیریت در صرف انرژی به شکل معقول در تک تک دقایق بازی نیاز داریم.تیم به گسترش ساختار تیمی از امرسون گرفته تا مانولاس، رودیگر و استروتمن نیازمند است. با این نتیجه اروپا به ما ایمان آورد.در فاصله 2 روز تا بازی بعدی، امکان ریکاوری کامل برای بازیکنان وجود ندارد و برای رقابت لیگی به چند تغییر نیازمند هستیم.می خواهم آن هایی که بازی نمی کنند هم به اندازه اعضای ثابت تیم قدرتمند و سرحال باشند. یک تیم تنها با این شیوه، موفقیت همه جانبه ای را تجربه خواهد کرد.

تگ ها


فوتبال