اسپالتی : از اعتبار رم دفاع میکنم

سرمربی رم بعد از پیروزی برابر یوونتوس به صحبت در این زمینه پرداخت. به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از گا ......

سرمربی رم بعد از پیروزی برابر یوونتوس به صحبت در این زمینه پرداخت.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، رم شب گذشته (یکشنبه) در هفته ششم لیگ ایتالیا در خانه به مصاف یوونتوس صدرنشین رفت و در پایان با نتیجه سه بر یک به برتری رسید تا اختلافش را با صدر جدول رده بندی به عدد چهار برساند. در صورتی که رم در داربی دلاکاپیتاله برابر لاتزیو شکست نمی خورد، شاید اکنون شانس خوبی برای قهرمانی داشت.

لوچانو اسپالتی بعد از پیروزی ارزشمند تیمش برابر یکی از آماده ترین تیم های حال حاضر اروپا گفت : در نیمه نخست خیلی خوب نبودیم. فکر می کنم نظم خوبی در تیم ما وجود نداشت اما هر چه از زمان بازی سپری شد، ریتم خوبی در بازی مان ایجاد شد و توانستیم بر بازی مسلط شویم. در این بازی تلاش زیادی کردیم. قدردان بازیکنانم هستم. راجا ناینگولان با درد در این بازی به میدان رفت چون برای تیمش ارزش زیادی قائل بود. این فداکاری را درک می کنم و ارزش بالایی برایش قائل هستم. یک بازیکن معمولی اگر جای او بود نمی توانست به میدان برود ولی او این کار را انجام داد و البته یکی از گل های ما را نیز به ثمر رساند.

سرمربی رم در ادامه صبحت هایش اضافه کرد: با این پیروزی حضورمان را فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا قطعی شد. بازیکنانم حق داشتند بعد از یک بازی دشوار به جشن و پایکوبی بپردازند. حالا در دو بازی باقی مانده تلاش می کنیم بتوانیم به پیروزی برسیم تا از اعتبار نام رم دفاع کنیم.

اسپالتی همچنین در پایان صحبت های خود به آینده اش در این تیم اشاره کرد و گفت : خیلی دوست دارید در مورد این موضوع صحبت کنم ولی چنین تمایلی ندارم. تاکید می کنم ظرف ۱۵ روز، آینده ام در رم مشخص می شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال