اسپالتی: اینتر متکی به یک بازیکن نیست

اسپالتی مشکلات ایکاردی با باشگاه را عامل همبستگی تیمش می‌داند...

اسپالتی مشکلات ایکاردی با باشگاه را عامل همبستگی تیمش می‌داند

سرمربی اینتر در نشست خبری دیدار با آتالانتا شرکت کرد.

به گزارش مدال، در هفته سی و یکم سری آ، یکشنبه شب در دیداری حساس، اینتر در خانه میزبان آتالانتای پنجم جدولی خواهد بود. به گزارش فوتبال ایتالیا، لوچانو اسپالتی، سرمربی اینتر در کنفرانس خبری پیش از دیدار با آتالانتا گفت:

آتالانتا یک جرقه نیست بلکه آن ها هویت فوتبالی خود زیرنظر گاسپرینی را حفظ کرده اند. آن ها با نمایش های خوب خود، انتظارات را از خودشان بالا برده اند و توجه هواداران فوتبال اروپا را جلب کرده اند. مشخصا رویای آتالانتا رسیدن به لیگ قهرمانان است و برای رسیدن به این هدف هرکاری خواهند کرد. گاسپرینی یک مربی عالی است. رویارویی با آتالانتا آسان نیست چون آن ها تیمی تهاجمی هستند و برای مصاف های تن به تن آماده اند.

آتالانتا در خانه حریف هم تهاجمی بازی می کند و از نظر فیزیکی هم قوی هستند. ما باید مخصوصا روی ضربات آزاد حریف مراقب باشیم چون آن ها پیش تر از این طریق، ما را به دردسر انداختند. غیبت زاپاتا؟ ما هم لائوتارو مارتینز را نداریم و این به آن در! آتالانتا بازیکنان با کیفیتی برای جانشینی زاپاتا دارد و فکر می کنم خطرناک ترین مهره هجومی آن ها، پاپو گومز خواهد بود.

ایکاردی؟ مسئله او دوباره به ما نشان داد که اینتر یک تیم است و فقط یک بازیکن نیست. همان طور که بارها گفته ام، لحظاتی در طول فصل هست که باید آن ها را با دقت بیشتری ارزیابی کرد. باید درست بازی کنیم و ترسو نباشیم. با پیروزی برابر جنوا، تیم به خوبی واکنش نشان داد و حالا پتانسیل نتیجه گیری برابر هر تیمی را داریم. مصدومانی داشتیم اما حالا کل تیم در دسترس است. نمی توانم بگویم فردا چه بازیکنانی به میدان می روند اما ما همیشه تلاش می کنیم بهترین عملکرد را برای اینتر ارائه دهیم.