اسپالتی: اینتر هرگز به یک بازیکن متکی نبوده است

اسپالتی در مورد غیبت ایکاردی در ترکیب تیمش صحبت کرده است...

اسپالتی در مورد غیبت ایکاردی در ترکیب تیمش صحبت کرده است

فیورنتینا فرداشب در آرتمیو فرانکی میزبان اینتر خواهد بود.

به گزارش مدال، در مهم ترین بازی هفته بیست و پنجم سری آ، اینتر میهمان فیورنتینا است. لوچانو اسپالتی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار حاضر شد و به گفتگو با خبرنگاران پرداخت.

به نقل از Football-Italia، اسپالتی گفت:

"موریل از آن بازیکنانی است که متوقف کردنش آسان نیست بنابراین برای مقابله با او باید تلاش بیشتری داشته باشیم. اگر موریل در موقعیت نفر به نفر قرار بگیرد و فضا داشته باشد تقریبا بعید است که خطرساز نشود. بدون ترس به فلورانس می رویم چون در فرم خوبی هستیم حتی اگر بازی در خانه حریف باشد.

امیدوارم به زودی ایکاردی و کیتا را در ترکیب خود داشته باشیم. برای باشگاهی چون اینتر غیرقابل قبول است که فقط به یک بازیکن متکی باشد. همان طور که تاریخ اینتر به ما می گوید این باشگاه به بازیکنی خاص وابسته نبوده و اگر اینطور بود، قطعا نراتزوری جایگاه کنونی را در بین باشگاه های سطح اول اروپا نداشت. بازیکنان دیگری هم هستند که می توانند برای اینتر تفاوت را رقم بزنند.

تیم به وضوح در بازی های اخیر عملکرد بهتری داشته و آن عواملی که در کار تیم خلل ایجاد کرده بود، ترمیم یافته است. باید به روند پیروزی ها ادامه بدهیم. هنوز چه از نظر فردی و چه از نظر گروهی باید بهتر شویم و پیشرفت کنیم. کمبود بازیکنان در دسترس برای خط حمله اخیرا ما را محدود کرده است و امیدواریم به زودی گزینه های بیشتری برای استفاده از ترکیب چرخشی در اختیار داشته باشیم.

لائوتارو بازیکن باهوشی است؛ وقتی گل می زند به شدت احساسی می شود و می خواهد بقیه را در احساسات خود شریک کند. پولیتانو قابلیت بازی به عنوان مهاجم نوک را دارد و در ساسولو نیز در آن پست به میدان رفته است. فرم فعلی پریشیچ از ذهنیت قوی و واکنش ذاتی او ناشی می شود. 

به بازی با فیورنتینا خوشبین هستم چون در فرم خوبی قرار داریم و از سوی دیگر بابت نزدیک شدن رقبا به ما نگران نیستم چون از قبل هم انتظار داشتیم آنها، اینتر را به چالش بکشند."