اسپالتی: برای رسیدن به گنج تلاش می‌کنیم/ توانایی شکست هر تیمی را داریم

سرمربی اینتر میلان معتقد است که تیمش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان باید تلاش کند و از تمام فرصت‌ها بهره ببرد...

سرمربی اینتر میلان معتقد است که تیمش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان باید تلاش کند و از تمام فرصت‌ها بهره ببرد

اسپالتی که تیمش فردا شب به مصاف فروزینونه خواهد رفت بازی در زمین حریف و کسب سه امتیاز را کار آسانی نمی‌داند.
به گزارش مدال، لوچانو اسپالتی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار حاضر شد و پاسخگوی سوالات بود. وی گفت:
"لائوتارو مارتینز در وضعیت خوبی قرار دارد. او با تیم تمرین کرد و آماده است که از ابتدا به میدان رود. استفاده همزمان از دو مهاجم آرژانتینی در کنار یکدیگر؟ بازیکنان بزرگ همواره در پی پیدا کردن راه حل برای هر چیزی هستند. به نظر می رسد که سبک بازی ایکاردی و مارتینز شبیه به یکدیگر باشد، اما هر دو مهاجمان نوکی هستند که گل های زیادی در نزدیکی دروازه به ثمر می رسانند، بنابراین هر دوی آن ها می توانند در لحظاتی خاص از یک دیدار در کنار هم بازی کنند. همچنین هیچ تفاوتی در انتخاب میان سدریک سوارس و دنیلو دی آمبروسیو یا استفان دی فرای و میراندا یا هر بازیکنی در هر پست دیگری وجود ندارد."
اسپالتی درباره نتایج اخیر فروزینونه و عملکرد خوب این تیم گفت:
"مارکو بارونی نشان داد که یک مربی و روانشناس فوق العاده است، زیرا شکست دادن فیورنتینا در زمینش بدون اینکه کارتان را درست انجام دهید، امکانپذیر نیست. فروزینونه از اعتماد به نفس و اشتیاق فراوانی برای مسابقه مقابل ما برخورددار است و این باور در آن ها وجود دارد که می توانند در مقابل ما نتیجه بگیرند. چهار یا پنج بازیکن در اختیار دارم که اخیراً زیاد به میدان نرفته اند، اما تلاشم بر این است که همه بازیکنان را تحت نظر داشته باشم."
سرمربی نراتزوری در خصوص اینکه این هفته می تواند نقش محوری در سرنوشت سهمیه اینتر داشته باشد، با توجه به اینکه میلان و لاتزیو در یک دیدار رودررو به مصاف هم خواهند رفت و همچنین شایعات در خصوص آینده اش گفت:
"من اخیراً با مسئولین باشگاه ملاقات کردم و تصمیم گرفتیم که در ادامه فصل با نتایجی که کسب می کنیم هیچ پشیمانی از فصل جاری سری آ در پایان مسابقات نداشته باشیم. بنابراین همه چیز به نتایجمان بستگی دارد. ما برای رسیدن به گنج که همان کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا است هر کاری انجام خواهیم داد. ما باید همه مسابقات را سپری کنیم و فرصت زیادی برای جشن گرفتن نداریم. از این هفته به بعد، در تمامی دیدارهایمان احساس می کنیم که یک فینال پیش رو داریم، اما باید تمامی تمرکزمان بر روی دیدارهای خودمان باشد. با مشاهده دیدارهای اخیر اینتر مشاهده می کنیم که قابلیت شکست هر تیمی را دارا هستیم و هر نتیجه ای می تواند تفاوت ها را در این مقطع از فصل ایجاد کند."