اسپالتی: رافینیا نشان داد می تواند گل هم بزند!

اینتر باپیروزی پرگل در زمین اودینزه، امیدوار است رم و لاتزیو امتیاز از دست بدهند تا در دو هفته پایانی آنها را بگیرد ......

اینتر با پیروزی پرگل در زمین اودینزه، امیدوار است رم و لاتزیو امتیاز از دست بدهند تا در دو هفته پایانی آنها را بگیرد. لوچانو اسپالتی در کنفرانس خبری بعد از بازی به اسکای گفت:

واکنشی را از بازیکنان دیدم که انتظار داشتم ببینم. آنها فوق العاده بودند و کنترل بازی را در اختیار داشتند. هنوز باور دارم که برای رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا باید بقیه بازی ها را ببریم. چنین نمایشی برای آینده اینتر مهم است و وظیفه من این خواهد بود که فصل را خوب تمام کنم.

آینده؟

من با اینتر قرارداد دارم و شرایط خوب پیش می رود. بردن این بازی ها حیاتی است، ما در طول فصل بهتر شده ایم و من فکر می کنم این تیم حتی از اول فصل هم بهتر بازی می کند. نمی فهمم چرا سایرین فکر می کنند ما وظیفه داریم به رتبه چهارم برسیم، تیم های خوب دیگری هم در سری آ هستند.  

رافینیا؟

اغلب در تمرینات با او شوخی می کردیم که هرگز گل نمی زند اما رافینیا امروز نشان داد که می تواند چنین کاری را هم انجام دهد. او و کانسلو بازیکنانی بودند که ما نبودشان را حس می کردیم. باید صبر پیشه می کردیم زیرا هردوی آنها از مصدومیت برگشته بودند و برای هماهنگی نیاز به زمان داشتند.

تگ ها


اخبار روز اینتر میلان سری آ فوتبال