اسپالتی: ماروتا می‌تواند مشکل با ایکاردی را حل کند

اسپالتی حل مساله باشگاه با ایکاردی را به ماروتا واگذار کرده است...

اسپالتی حل مساله باشگاه با ایکاردی را به ماروتا واگذار کرده است

سرمربی اینتر، ماجرای مائورو ایکاردی را به کادر مدیریتی باشگاه سپرده است.

به گزارش مدال، مدت زیادی است که از آخرین بازی کاپیتان سابق این تیم می گذرد و حالا در آستانه دیدار مقابل اسپال، اسپالتی تاکید کرد تنها تمرکز او و تیمش پیروزی در دیدارهای پیش رو خواهد بود.

دیدار مقابل اسپال: "زمان برای استراحت و ریکاوری پس از دیدار مقابل فرانکفورت کم بوده است و من مجبورم برخی از بازیکنانم را تغییر داده و گروهی دیگر را جایگزین کنم و این طبیعی است. هواداران برای ما بسیار مهم و شماره یک محسوب می شوند و فردا 65 هزار هوادار در استادیوم حضور خواهند داشت تا در کنار هم جشن 111 سالگی باشگاه را برگزار کنیم."

مائورو ایکاردی: "هدف من این است که تمرکز خود را روی امتیازات از دست رفته بگذاریم و خیلی در جریان جلسات روزهای اخیر نیستم. کسی بهتر از پپ ماروتا نمی تواند این مسئله را حل کند و باید موضوع را به دست او بسپاریم. اگر شما شش ماه بازی کرده و بعد از آن ده روز استراحت کنید، آنگاه شرایط مناسبی برای بازی کردن خواهید داشت."

تشابه رفتار اسپالتی با ایکاردی با ماجرای نیمکت نشینی فرانچسکو توتی: "این مسائل جز رسانه از سوی چه کسی مطرح می شود؟ هدف من کسب بهترین نتایج با اینتر است و بهتر است این ماجرا ادامه پیدا نکند."

شرایط راجا ناینگولان: "بعید است او در دربی برابر میلان بازی کند اما ما شرایط ناینگولان را هر روز بررسی می‌ کنیم."