اسپالتی: متاسفم که ناینگولان را نداریم/ کارلتو جزو بهترین مربیان ایتالیاست

هفته 18 سری آ فردا چهارشنبه آغاز می شود و در حساس ترین دیدار این هفته تیم های رده دوم و سوم جدول رو در روی هم قرار خواهند گرفت ......

هفته 18 سری آ فردا چهارشنبه آغاز می شود و در حساس ترین دیدار این هفته تیم های رده دوم و سوم جدول رو در روی هم قرار خواهند گرفت ...

هفته 18 سری آ فردا چهارشنبه آغاز می شود و در حساس ترین دیدار این هفته تیم های رده دوم و سوم جدول رو در روی هم قرار خواهند گرفت.

به گزارش مدال، در هفته 18 سری آ، اینتر در ورزشگاه خانگی خود به مصاف ناپولی خواهد رفت.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، تیم اینتر در هفته 17 سری آ، شنبه این هفته مقابل کیه وو با نتیجه 1-1 متوقف شد و سپس فردا چهارشنبه باید به مصاف ناپولی برود و در نهایت آخرین بازی آن ها در سال 2018 روز شنبه هفته آینده مقابل امپولی قرار خواهد گرفت.اسپالتی در مصاحبه خود قبل از بازی گفت:

هیچ کس اعتراضی به بازی کردن در این روز نکرد و این حرفه گری و وظیفه شناسی آن ها را نشان می دهد. بازیکنان حرفه ای ما این مسایل را می دانند. این چیزی است که می خواهم به آن اشاره کنم. شاهد بودم که بعضی از بازیکنان فراتر از حد خستگی بودند، اما متقاعد شدم که هر کسی می داند که چه کاری را باید انجام دهد. بازیکنان بعد از بازی مقابل کیه وو ابتدا ناامید بودند. آن ها می خواهند خوب بازی کنند تا همه چیز درست شود. باید بدون انرژی بازی کنیم اما باید باهوش باشیم و بدانیم که چه موقع پیش برویم. آنچلوتی یکی از بهترین مربیان در ایتالیا است اگر بهترین نباشد و می داند چگونه تیم خوبی که با ساری ساخته شده را با تجربه خود بهبود دهد و به یک ماشین دقیق تبدیل کند. آنچلوتی کمی مضطرب است، با این حال او حقیقتا کسی است که همه این ها را تجربه کرده است و می داند که چه زمانی موقع حمله کردن و یا دفاع است.

گفتنی است به دلیل بی انظباطی های ناینگولان، این بازیکن از طرف باشگاه به پرداخت 100 هزار یورو و محرومیت از بازی مقابل ناپولی محکوم شد.

اسپالتی در ادامه صحبت هایش افزود:

میراندا هنوز ریکاوری خود را پشت سر نگذاشته است. آساموآ برگشته است، ژوائو ماریو را در اختیار داریم. متاسفیم که راجا ناینگولان را نخواهیم داشت، زیرا که او بازیکن قدرتمندی است. اما قوانین در تیم مهم هستند. او تمرین می کند و بخشی از گروه ما خواهد بود. بعضی اوقات دنبال مقصر هستیم اما ما اینتر ژانگ هستیم و باشگاه این تصمیمات را می گیرد. باید قوانین را اجرا کنم، اما بعد از 3-2 روز، دوباره به تیم ملحق خواهد شد.