اسپالتی: مقابل لاتزیو تنها به پیروزی فکر می کنیم

افعی ها با اسپالتی خاطرات خوشی از المپیکو دارند و می خواهند در این فصل هم از شهر رم با موفقیت به شمال ایتالیا برگردند ......

افعی ها با اسپالتی خاطرات خوشی از المپیکو دارند و می خواهند در این فصل هم از شهر رم با موفقیت به شمال ایتالیا برگردند.

به گزارش مدال، در یکی از مهم ترین بازی های هفته دهم سری آ، دوشنبه شب اینتر در المپیکو میهمان لاتزیو است؛ لوچانو اسپالتی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار حاضر شد و به گفتگو با خبرنگاران پرداخت.

به نقل از Football-Italia، اسپالتی گفت:

از این بازی می خواهیم روی فاکتورها و اتفاقاتی که در جریان بازی مطابق انتظار و خواست ما پیش نمی رود، تمرکز کنیم و بر آنها تسلط یابیم. بازیکنان در تمرینات دیروز به من نشان دادند که می خواهند با چنین رویکردی به زمین بروند و قصد ندارند بنشینند و ببینند اتفاقات بازی چطور پیش می رود؛ می خواهند همه چیز را در کنترل داشته باشند.

بهترین قوت قلب برای یک مربی، دیدن تمرینات تیمش در حالی است که بازیکنان او با تمام وجود و قدرت خود را آماده می کنند. این تیم قادر است همه بازیکنان را به تعادل لازم برساند حتی آنهایی که در شروع فصل در جا افتادن در ترکیب مشکل داشتند. تیم های زیادی 4 رده نخست سری آ را هدف قرار داده اند و برای ما رسیدن به این مهم مثل فتح اسکودتو است. اینتر باشگاهی است که فقط از گرفتن نتایج مهم در بازی های بزرگ راضی می شود؛ قرار گرفتن در جمع 4 تیم بالای جدول و باقی ماندن در لیگ قهرمانان اروپا، اهداف ماست. ادامه دادن در لیگ قهرمانان اروپا برای بالا رفتن شخصیت و پرستیژ ما بسیار مهم است.

بازگشت دی فرای به المپیکو؟ تجزیه و تحلیل کردن دی فرای بسیار راحت است؛ او فردی صادق، شفاف و با ایده های روشن است. دی فرای کاملا آرامش خود را حفظ کرده و برای این دیدار آماده می شود. او همراه با ما به المپیکو می آید تا این بار به عنوان یکی از اعضای تیم اینتر، اتفاقات سال گذشته را تجربه کنیم. برای بازی کردن، تکرار اتفاقات فصل گذشته و نتیجه گرفتن به رم می رویم.

ناینگولان؟ او نشانه ای از کیفیت، تجربه و شخصیت تیم ماست اما اینتر به اندازه کافی ترکیب بزرگی در اختیار دارد که به راحتی جای خالی بقیه را پر کند. اینتر یک تیم است و به بازیکن خاصی متکی نیست. در دربی دیدیم که راجا بیرون رفت اما کیفیت تیم حفظ شد. او امروز دویدن را آغاز کرد و باید منتظر بمانیم و ببینیم پاهایش چطور واکنش نشان می دهد.

استفاده کمتر از حد انتظار از کیتا و لائوتارو مارتینز؟ با چنین ترکیب قدرتمند و بزرگی، برخی بازیکنان مجبورند بیرون بمانند. مهم این است که به موقع کیفیت و تجربه خود را در اختیار تیم قرار بدهند. لائوتارو و ایکاردی می توانند بدون اینکه همدیگر را محدود کنند یا به کیفیت فردی هم آسیب بزنند به طور همزمان در ترکیب باشند؛ به شرایط بازی و تیم حریف بستگی دارد.

تگ ها


سری آ فوتبال