اسپالتی:میلان فقط یک امتیاز بیشتر دارد/سهمیه لیگ قهرمانان را می‌خواهیم

سرمربی اینتر پیش از دربی دلامدونینا گفت: میلان نتایج خوبی کسب کرده اما هدف اینتر هم حضور در فصل بعد لیگ قهرمانان است....

سرمربی اینتر پیش از دربی دلامدونینا گفت: میلان نتایج خوبی کسب کرده اما هدف اینتر هم حضور در فصل بعد لیگ قهرمانان است.

اسپالتی با اینکه تیمش در هفته‌های اخیر نتایج خوبی کسب نکرده است اما به کسب سهمیه لیگ قهرمانان در فصل جاری امیدوار است.
به گزارش مدال، اسپالتی پیش از دیدار با میلان درباره این دربی گفت:
"میلان اخیرا عملکرد بسیار خوبی داشته اما همین حالا نیز این تیم فقط یک امتیاز در سری آ بیشتر از ما دارد. ما می خواهیم فصل بعد هم در لیگ قهرمانان حضور داشته باشیم و در این میان ممکن است تیم سوم یا تیم دوم جدول شویم."
وی افزود: "میلان در هفته های اخیر قدرت خود را نشان داده، اما ما نیز قصد داریم سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم. اینتر کیفیت و ارزش خود را بازی های زیادی نشان داده است اما در دربی این مسائل مهم نیستند و تنها چیزی که اهمیت دارد نتیجه است."
سرمربی نراتزوری تاکید کرد: "در دیدار مقابل فرانکفورت می‌توانستیم عملکرد بهتری ارائه دهیم و در بازی رفت نیز فرصت صعود به مرحله بعد را داشتیم. در بازی یکشنبه شب نسبت به دیدار مقابل فرانکفورت نفرات دیگری هم قادر به همراهی اینتر خواهند بود."
اسپالتی گفت: "در این دیدار نیز همانند دیدار رفت، دو مهاجم بزرگ در خط حمله دو تیم وجود دارند و هم لائوتارو مارتینز و هم کریستوف پیانتک می توانند نتیجه این دیدار را رقم بزنند.  سال گذشته هم همه فکر می کردند کار ما تمام شده، اما اینتر توانست سهمیه لیگ قهرمانان را بگیرد."
سرمربی اینتر در پایان  درباره شرایط بازیکنان تصریح کرد: "مارسلو بروزوویچ دیروز به خوبی تمرین کرد و کیتا بالده نیز مشکلی برای حضور در دربی نخواهد داشت اما راجا ناینگولان در این دیدار غایب خواهد بود."