اسپالتی: پریشیچ دیگر جایی در ترکیب اینتر ندارد

سرمربی اینتر از شکست تیمش ناراحت است...

سرمربی اینتر از شکست تیمش ناراحت است

اسپالتی از سیستم بازی تیمش در تورین دفاع کرد و تایید کرد پریشیچ دیگر جایی در ترکیب او ندارد.

به گزارش مدال، پس از تساوی مقابل ساسولو، اینتر مقابل تورینو با نتیجه 1-0 شکست خورد تا از مجموع 12 امتیاز ممکن در این فصل برابر این دو تیم، اسپالتی و شاگردانش فقط 2 امتیاز دشت کرده باشند.

پس از دیدار مقابل تورینو، لوچانو اسپالتی در مصاحبه ای با اسکای اسپورت ایتالیا گفتَ:

"در بازی با تورینو، چون به اندازه کافی وینگر در اختیار نداشتم در نتیجه از دو مهاجم استفاده کردم. وضعیت پریشیچ ناراحت کننده است؛ پولیتانو کاملا آماده نیست و کیتا بالده هم مصدوم است. سیستم متفاوتی انتخاب کردیم که متناسب با شرایط تیم بود. با این سیستم نیز مصاف های نفر به نفر را واگذار نکردیم اما می توانستیم برای دو مهاجم خود موقعیت بیشتری خلق کنیم. اشتباهات زیادی مرتکب شدیم و سپس گل تورینو نیز کار را برای ما سخت تر کرد. حالا باید با تکیه بر ویژگی های تاکتیکی خود، به مسیر صحیح برگردیم. هر کسی باید به درستی وظیفه اش را انجام بدهد. تفاوت دو تیم، فقط در گلی بود که از شروع مجدد خوردیم؛ دقیقا همان چیزی که از آن می ترسیدیم. سعی کردیم به سطح خودمان برگردیم اما هرگز نتوانستیم به خوبی بازی را مدیریت کنیم. 

درخواست خروج پریشیچ از اینتر؟ وضعیت او کاملا روشن است. هر بازیکنی می تواند خواسته اش را بگوید اما در نهایت شما کارمند باشگاه هستید. قراردادی امضا کرده اید و برای خروج باید باشگاهی بهای شما را بپردازد. نمی توانید هر وقت بخواهید به طور رایگان بروید درحالیکه باشگاه حقوق شما را می دهد. همان طور که ماروتا گفت، اگر پریشیچ نمی خواهد بازی کند، هیچ مشکلی با این قضیه ندارم و او از ترکیب خارج می شود. کسی که نمی تواند وظایف خود را انجام بدهد و کمکی به تیم نمی کند باید بیرون بماند."