اسپالتی: یا باید پیروز شویم یا بمیریم!/ دوست دارم در سن سیرو بازی کنیم

سرمربی اینترمیلان در شرایطی که احتمالا برای آخرین بار بر روی نیمکت هدایت این تیم می‌نشیند معتقد است که تیمش برای دیدار با امپولی آماده است...

اسپالتی، سرمربی ایتالیایی اینتر در دیدار هفته پایانی بازی تیمش احساس آرامش می‌کند.
به گزارش مدال،اسپالتی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار برابر امپولی حاضر شد و به سوالات پاسخ داد.
اینتر فردا شب در صورت کسب پیروزی در سن سیرو مقابل امپولی برای دومین فصل متوالی سهمیه لیگ قهرمانان را کسب خواهد کرد.
اسپالتی گفت: "شرایط متفاوت از فصل گذشته نیست و در چنین دیدارهایی که یا باید پیروز شد یا مرد، باید همه توان خود را به آن بازی اختصاص دهید. در دوران مربیگری ام هرگز فصلی نبوده که در هفته پایانی احساس آرامش داشته باشم."
سرمربی نراتزوری در ادامه افزود: "وقتی که در رم بودم، شش فینال با اینتر داشتیم و این موضوع بسته به اهداف در تمام باشگاه‌های بزرگ رخ می‌دهد. اما حالا من احساس می‌کنم اینتر در طول دو سال گذشته آموخته که چگونه به خوبی برای مقابله با این وضعیت آماده شود.
وی تاکید کرد: "هواداران اینتر ما را دوست دارند و من ترجیح می‌دهم در سن سیرو بازی کنیم. می‌دانم که تنش‌هایی وجود دارد و ما در برخی بازی‌های بزرگ اشتباه داشته ایم، اما اینتر در بسیاری از مسابقات مهم خیلی خوب کار کرده و حالا من انتظار دارم که بازیکنان تنها روی کسب سهمیه لیگ قهرمانان تمرکز کنند."
اسپالتی در پایان درباره مهاجم ثابت ترکیب گفت: "تفاوت زیادی بین ایکاردی و لائوتارو مارتینز وجود ندارد هر کدام از این دو شخصیت خاص خود را دارند و با ذهنیت قوی و توان بالا می‌توانند روی نتیجه تاثیر بگذارند."

تگ ها


ورزشگاه سن‌سیرو سهیمه لیگ قهرمانان اروپا نراتزوری مائورو ایکاردی لوتارو مارتینس امپولی سری آ فوتبال