اسپانسر باشگاه پرسپولیس بیانیه صادر کرد

اسپانسر باشگاه پرسپولیس به مسئله کاهش قیمت بلیت بازی‌های خانگی این تیم واکنش نشان داد....

اسپانسر باشگاه پرسپولیس به مسئله کاهش قیمت بلیت بازی‌های خانگی این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش مدال،در روزهای اخیر صحبت‌هایی مبنی بر کاهش قیمت بلیت‌ بازی‌های خانگی تیم پرسپولیس در فضای مجازی مطرح شد که این موضوع حتی واکنش برخی از مسئولان این باشگاه را هم در پی داشت.در همین رابطه اسپانسر باشگاه پرسپولیس اطلاعیه‌ای درباره قیمت بلیت‌فروشی بدین مضمون صادر کرد:

در پی درخواست تعدادی از هواداران برای کاهش قیمت بلیت بازی‌های پرسپولیس ذکر چند نکته ضروری است:

۱- قیمت‌های تعیین‌شده برای بازی‌های لیگ برتر و جام حذفی قیمت‌های مصوب سازمان لیگ بوده و این شرکت هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

۲- کلیه درآمدهای حاصل از بلیت‌فروشی تا ریال آخر به حساب باشگاه پرسپولیس واریز می‌گردد و تاکنون این شرکت نه تنها درآمدی از بلیت‌فروشی نداشته، بلکه هزینه‌های مربوط به بلیت‌فروشی را نیز از منابع مالی خود پرداخت کرده است.

۳- با توجه به اینکه منافع حاصل از فروش بلیت متعلق به باشگاه پرسپولیس است، به همین دلیل تصمیم‌گیری در خصوص کاهش قیمت‌ها هم به عهده این باشگاه بوده و در صورت درخواست باشگاه این مسئله قابل اجرا خواهد بود.

لذا با توجه به موارد اعلام‌شده و با احترام به هواداران فهیم باشگاه پرسپولیس، این شرکت آمادگی خود را در صورت درخواست باشگاه پرسپولیس به منظور کاهش قیمت بلیت اعلام می‌کند. بی‌شک حضور پرشور هواداران در ورزشگاه‌ها برای حمایت از تیم‌های محبوب‌شان آرزوی قلبی ما خواهد بود.