اسپانسر رسمی باشگاه تراکتور مشخص شد

تیم فوتبال تراکتور برای فصل جدید با نام و نشان اسپانسر رسمی خود بر روی پیراهن به میدان خواهد رفت....

به گزارش مدال، در سال های گذشته تراکتور بیشتر با اسپانسری دو اپراتور مخابراتی به میدان می‌رفت که با مالکیت محمد رضا زنوزی دیگر از این اسپانسر ها خبری نبود تا در لیگ هیجدهم تراکتور از شعار سال بعنوان تبلیغات اصلی پیراهن خود به میدان برود. 

تراکتور تبریز تحت مالکیت محمدرضا زنوزی و هولدینگ دریک در نظر دارد در لیگ نوزدهم یکی از شرکت های زیر مجموعه خود را بعنوان اسپانسر اصلی خود معرفی کند. 

پیشتر مشخص شده بود که هزینه های جاری این باشگاه از طریق هواپیمایی آتا تامین و پرداخت می شود که در لیگ نوزدهم این اسپانسرینگ حالت رسمی تری به خود خواهد گرفت و نام و نشان این شرکت هواپیمایی بر روی پیراهن های این تیم نقش خواهد بست. 

محمدرضا زنوزی مالک این باشگاه تبریزی در دهه اخیر با تیمداری گسترش فولاد به عنوان اولین باشگاه حرفه ای فوتبال ایران مطرح شد که توانسته بود ساختار کاملا حرفه ای را در این باشگاه پایه گذاری کند که از سال گذشته نیز با خرید امتیاز باشگاه تراکتورسازی تبریز، دوره جدیدی از تیم داری حرفه ای را آغاز کرده و در سال نود هشت با تغییر نام این باشگاه به تراکتور روند رو به رشد حرفه ای گری را آغاز کرده است.

تراکتور تبریز با مالکیت جدید در اولین گام صاحب زمین تمرین و استادیوم شماره دو اختصاصی و ساختمان اداری شد و ساخت هتل این مجموعه نیز در مراحل پایانی خود قرار گرفته است که این مالک در گام بعدی در نظر دارد با اقتصادی کردن این باشگاه کار احداث استادیوم اختصاصی شماره یک خود را آغاز کند.

بیشتر بخوانید:

تمرین تراکتور در روز بازگشت مصدومان

 

تگ ها


محمد رضا زنوزی باشگاه تراکتور اسپانسر تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال