اسپانسر می‌خواست برای پرسپولیس ورزشگاه بسازد؟

سند امضای تفاهم نامه اسپانسر پرسپولیس با یک کمپانی کره ای برای ساخت مجموعه ورزشی منتشر شد ......

سند امضای تفاهم نامه اسپانسر پرسپولیس با یک کمپانی کره ای برای ساخت مجموعه ورزشی منتشر شد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری میزان: در هفته های گذشته حرف و حدیث ها درباره قراردادهای تجاری باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت علی اکبر طاهری سروصدای زیادی در محافل ورزشی و رسانه ها به دنبال داشته است.
 در همین رابطه اسنادی پیرامون درآمد چند ده میلیادری این مدیر در جریان همکاری با سامانه هواداری اختصاصی باشگاه رسما منتشر شد که نشان داد ابهاماتی پیرامون مدیریت باشگاه وجود دارد.
در شرایطی که کمتر از ۴۰ روز به آغاز مسابقات لیگ برتر باقی مانده، هنوز کسی نمی داند بالاخره تکلیف اختلاف های به وجود آمده بین مدیران باشگاه پرسپولیس با اسپانسر چه خواهد شد.
با این وجود اما در تازه ترین سندی که در اختیار خبرگزاری میزان قرارگرفته، مشخص می شود که شرکت مجری سامانه هوادارای باشگاه پرسپولیس در حاشیه این همکاری قراردادی با یک شرکت کره ای براس ساخت یا تجهیز یک مجموعه ورزشی برای این باشگاه امضا کرده و طاهری هم در جریان این اتفاق قرار داشته است.
این قرارداد  به صورت رسمی توسط شرکت نگاه پردازان امین سیما کیش به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس با شرکت «ALFAWARE INDUSTRIAL DEVELOPMENT COMPANY LTD» منعقد شده و مهر و امضا هردو شرکت هم در عکسی که از این قرارداد مشاهده می کنید وجود دارد.
حالا با توجه به این سند منتشر شده بد نیست مدیران باشگاه پرسپولیس اعلام کنند پشت پرده انعقاد این قرارداد چه بوده است و وقتی چنین تفاهم نامه رسمی امضا شده چرا به مرحله اجرا نرسیده است؟ آیا قرار بوده ورزشگاه جدید برای پرسپولیس ساخته شود؟ آیا قرار بوده این شرکت کره ای مجموعه های ورزشی پرسپولیس را تجهیز کند؟ چرا مدیران باشگاه پرسپولیس هیچوقت در مورد این قرارداد صحبتی نکردند؟ آیا این قرارداد با مجوز باشگاه پرسپولیس امضا شده است؟ اینها سوالاتی است که مدیران باشگاه پرسپولیس می توانند به آن پاسخ بدهند.
 
شنیده ها حاکی از این است که قرار بوده ورزشگاهی 70 هزار نفره برای پرسپولیس توسط این شرکت کره ای ساخته شود اما هیچ وقت در مورد آن صحبت نشد. 

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال