اسپانیایی‌ها به خانواده ما می‌گفتند مزدور!

همسر آنخل دی‌ماریا می‌گوید بعد از انتقال همسرش از رئال به منچستریونایتد، در اسپانیا از آنها به عنوان مزدور یاد می‌کرده‌اند....

به گزارش "ورزش سه"، همسر آنخل دی‌ماریا، ستاره کهنه‌کار آرژانتینی می‌گوید وقتی در سال ۲۰۱۴ همسرش آنخل از رئال مادرید جدا شده و با عزیمت به انگلیس به منچستریونایتد پیوسته، در اسپانیا از او و همسرش به عنوان مزدور یاد می‌شده. خورخلینا کاردوسو، همسر آنخل دی‌ماریا می‌گوید علت جدا شدن همسرش از رئال این بوده که یونایتد پیشنهادی به او ارائه داده بوده که رد کردنش ممکن نبوده.

همسر دی‌ماریا در این باره گفت:" آنخل آن موقع در تیمی بازی می‌کرد که به نظر من بهترین تیم دنیا است. یعنی رئال مادرید. همه چیز ما عالی بود. آب و هوا معرکه بود و غذاها هم که بی‌نظیر بود. یک روز آنخل آمد و گفت یک پیشنهاد از منچستریونایتد رسیده".

همسر آنخل دی‌ماریا در ادامه صحبت‌هایش گفت:" به آنخل گفتم نه، حرفش را هم نزن. به او هشدار داد و گفتم اگر این کار را بکنی باید تنها به انگلیس بروی. ولی آنخل گفت نه، با هم می‌رویم. پای پول خیلی زیادی در بین بود. بعد از آن اسپانیایی‌ها به ما می‌گفتند مزدور. که البته حق هم داشتند. ما همان بودیم. اما یادتان باشد اگر وقتی در یک شرکت کار می‌کنید، شرکت رقیب بیاید و بگوید دو برابر به شما دستمزد می‌دهد، شک ندارم که دوان دوان به آن شرکت می‌روید".

تگ ها


دی ماریا آنخل دی ماریا تیم ملی آرژانتین پاری سن ژرمن آرژانتین