اسپانیا فاجعه است، کاش دور بعد حریف‌مان شود

رافائل فان در فارت ستاره سابق تیم ملی هلند از برخورد با&#۱۶۰;اسپانیا در دور یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ استقبال کرد....

به گزارش "ورزش سه"، چهارشنبه پیش رو اسپانیا در بازی پایانی دور گروهی باید به مصاف اسلواکی برود. پیش از شروع رقابت ها اسلواکی حداقل روی کاغذ ضعیف ترین تیم گروه F محسوب می شد اما پس از انجام دو بازی، اسلواکی سه امتیاز دارد و در رده دوم قرار گرفته است. سوئد با ۴ امتیاز اول است، اسپانیا با دو امتیاز سوم و لهستان هم با تک امتیازی که شنبه شب از اسپانیا گرفت، فعلا قعرنشین است.

در روز پایانی اسپانیا باید به مصاف اسلواکی برود و برای صعود، محکوم به پیروزی است اما اسلواکی با یک امتیاز هم صعودش قطعی می شود. حذف اسپانیا از دور گروهی بدون شک یک افتضاح بزرگ خواهد بود ولی اسپانیایی ها خوشبین هستند که حداقل به عنوان تیم دوم صعود کنند.

این احتمال وجود دارد که اسپانیا در دور یک هشتم نهایی به هلند برخورد کند. هلندی که با کسب ۶ امتیاز صعودش قطعی شده است.

رافائل فان در فارت بازیکن سابق تیم ملی هلند که سابقه حضور در رئال مادرید و بتیس را هم دارد، در فینال جام جهانی ۲۰۱۰ حضور داشت و مغلوب اسپانیا شد. او دوست دارد هلند انتقام آن شکست را بگیرد و چه جایی بهتر از یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰.

فان در فارت که پدری هلندی و مادری اسپانیایی دارد، در این رابطه گفت:« اسپانیا فاجعه است و امیدوارم به این تیم برخورد کنیم. آنها اصلا تیم نیستند و تنها کاری که بلدند، پاس دادن به یکدیگر است. در اسپانیا حتی یک بازیکن هم نیست که بتواند پاس تعیین کننده ارسال کند. ۱۱ سال پیش اسپانیا تیمی بی نظیر داشت و شایسته قهرمانی در جام جهانی هم بود ولی تیم فعلی اصلا قابلا قیاس با سال ۲۰۱۰ نیست.»

تگ ها


تیم‌ ملی هلند تیم ملی اسپانیا رافائل فان در فارت