اسپانیا ۳ - ۰ سوئد؛ صدرنشینی مقتدرانه لاروخا در گروه ششم

اسپانیا برابر سوئد به پیروزی رسید...

در چارچوب مرحله انتخابی یورو 2020 اسپانیا با نتیجه سه بر صفر برابر سوئد به پیروزی رسید.

به گزارش مدال، مهمترین بازی دور چهارم انتخابی رقابت‌های یورو 2020 با برتری 3 بر صفر تیم ملی اسپانیا مقابل میهمانش، سوئد به پایان رسید.
در این بازی که به میزبانی ماتادورها انجام شد، قهرمان جام جهانی 2020 ابتدا با  گل کاپیتان راموس در دقیقه 56 از روی نقطه پنالتی یک بر صفر پیش افتاد. سپس موراتا از روی نقطه پنالتی در دقیقه 84 و اورایزابال تازه‌وارد در دقیقه 87 دیگر گل‌های اسپانیا را به ثمر رساندند تا این تیم ضمن کسب چهارمین پیروزی در چهارمین بازی با 12 امتیاز مقتدرانه در صدر گروه ششم باقی بماند و اختلافش با سوئد هفت امتیازی را به پنج امتیاز افزایش دهد. در دیگر بازی‌های این گروه، رومانی 4 بر صفر مالت را برد و نروژ با دو گل از سد جزایر فارو گذشت.
دوشنبه شب همچنین در بازی‌های گروه چهارم، دانمارک در خانه 5 بر یک گرجستان را برد و جمهوری ایرلند 2 بر صفر تیم ضعیف جبل‌الطارق را از سر راه برداشت. در این گروه، جمهوری ایرلند 10 امتیازی بالاتر از دانمارک پنج و سوئیس چهار امتیازی در صدر است.
در گروه هفتم اتریش با برتری 4 بر یک در خانه مقدونیه شمالی، سه امتیاز را به دست آورد و اسلوونی با پنج گل از سد لتونی گذشت. در جدول این گروه لهستان 9 امتیازی جلوتر از رژیم صهیونیستی هفت و اتریش شش امتیازی در رده اول است.
این نتایج در حالی رقم خورد که در گروه اول بلغارستان مقابل کوزوو 2 بر 3 شکست خورد و جمهوری چک 3 بر صفر مونته‌نگرو را برد. در جدول این گروه انگلیس و جمهوری چک با شش امتیاز اول و دوم هستند.
در گروه دوم نیز صربستان 4 بر یک از سد لیتوانی گذشت و اوکراین یک بر صفر لوگزامبورگ را از سر راه برداشت. در جدول این گروه، اوکراین 10 امتیازی در صدر است و لوکزامبورگ و صربستان چهار امتیازی این تیم را تعقیب می‌کنند.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی اسپانیا 3 - 0 سوئد/ ویدیو

تگ ها


مقدماتی یورو ۲۰۲۰ تیم ملی اسپانیا سوئد فوتبال