اسپرز به دنبال تاریخ‌سازی در لیگ NBA

تیم بسکتبال سان‌آنتونیو اسپرز به دنبال ثبت یک رکورد تاریخی در لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا است....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، پس از توافق مدیران اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا (NBA) با اتحادیه بازیکنان بر سر شروع مجدد و متمرکز لیگ در اورلاندو، ۲۲ تیم شامل ۱۳ تیم از کنفرانس غرب و ۹ تیم از کنفرانس شرق در «دیزنی ورلد» پیگیر ادامه فصل ۲۰-۲۰۱۹ خواهند بود.

لس‌آنجلس لیکرز، لس‌آنجلس کلیپرز، دنور ناگتس،‌ یوتا جز، اوکلاهماسیتی تاندر،‌ هیوستون راکتس، دالاس موریکس، ممفیس گریزلیز، پورتلند تریل بلیزرز، نیواورلینز پلیکانز، ساکرامنتو کینگز، سان‌آنتونیو اسپرز و فینیکس سانز، ۱۳ تیم کنفرانس غرب و میلواکی باکس، تورونتو رپتورز، بوستون سلتیکس، میامی هیت، ایندیانا پیسرز، فیلادلفیا سونی سیکسرز، بروکلین نتس، اورلاندو مجیک و واشنگتن ویزاردز نیز ۹ تیم کنفرانس شرق لیگ هستند.

در این بین، تیم سان‌آنتونیو اسپرز به دنابل ثبت یک رکودر تاریخی در NBA است. اگر این تیم بتواند در فصل جاری به مرحله پلی‌آف و جمع ۸ تیم برتر کنفرانس غرب برسد، برای بیست و سومین بار متوالی است که راهی پلی‌آف می‌شود که این یک رکورد در تاریخ لیگ به حساب می‌آید.

اسپرز در حال حاضر با ۲۷ پیروزی و ۳۶ شکست  در مکان دوازدهم کنفرانس ۱۵ تیمی غرب NBA قرار دارد. شروع مجدد NBA از ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

حدادی سومین بازیکن هفته لیگ چین شد

اعلام آمادگی حضور در لیگ بسکتبال به منزله پذیرش قطعی تیم‌ها نیست

 

 

تگ ها


بسکتبال آمریکا بسکتبال