اسپورت و انتشار جزئیات قرارداد سوارز با یوونتوس

نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا خبر از توافق نهایی بارسا و یوونتوس برای انتقال لوئیس سوارز داد....

به گزارش "ورزش سه"، گفت و گو ها بین بارسلونا و یوونتوس برای انتقال لوئیس سوارز امروز وارد فاز جدیدی شد و دو باشگاه به توافق نهایی نزدیک تر شدند. ارتباط بارسا و یوونتوس از زمان معاوضه میرالم پیانیچ و آرتور ملو کاملا دوستانه است و به نظر نمی رسد که بر سر انتقال سوارز به یووه نیز مشکل خاصی وجود داشته باشد.

سوارز که از سوی سرمربی جدید بارسا در فهرست فروش قرار گذاشته شده، قرار است با رقمی بسیار اندک راهی یووه شده ولی بندهای متغیری در این قرارداد گنجانده خواهد شد که بسته به عملکرد سوارز و نیز یوونتوس در فصل ۲۱-۲۰۲۰، مبالغی به حساب باشگاه کاتالان واریز خواهد شد.

بلافاصله پس از توافق دو باشگاه، سوارز می تواند قراردادش با یوونتوس را رسمی کند. قراردادی که بر خلاف ادعای رسانه های ایتالیایی، دو ساله است و یک فصل دیگر نیز او به صورت مشروط قابل تمدید است.

دستمزد دریافتی سوارز نیز ۶.۵ میلیون یورو برای هر فصل است که بر اساس بندهای متغیر می تواند تا ۱۰ میلیون یورو نیز افزایش یابد. دستمزد دریافتی سوارز در بارسا ۱۴ میلیون یورو بود.

سوارز همچنین در دو تاریخ ۱۶ یا ۲۳ سپتامبر(۲۶ شهریور - ۲ مهر) باید در کنسولگری ایتالیا در شهر بارسلونا امتحان زبان ایتالیایی B۱ را پشت سر بگذارد تا بتواند با دریافت گذرنامه ایتالیایی، همچون یک فوتبالیست اروپایی در سری آ به میدان برود که این موضوع برای یوونتوس اهمیت بالایی دارد. آزمونی که می توان گفت نه دشوار است و نه ساده و باید دید سوارز چگونه از آن خارج خواهد شد.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ لوئیس سوارز یوونتوس بارسلونا