اسپیناتزولا؛ یک حادثه‌ دردناک با پایان خوش (عکس)

لئوناردو اسپیناتزولا، مدافع چپ ایتالیا، در دیدار شب گذشته این تیم برابر بلژیک در یورو ۲۰۲۰ دچار مصدومیت شدیدی شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم ملی ایتالیا شب گذشته در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰ موفق شد بلژیک را ۲-۱ شکست دهد، اما لئوناردو اسپیناتزولا، مدافع چپ این تیم، با مصدومت شدیدی که از اشک ریختن‌هایش مشخص بود بسیار دردناک هم هست، با برانکارد از زمین بازی خارج شد. گزارش شده که اسپیناتزولا دچار مصدومیت از ناحیه تاندون آشیل شده است.

بازیکنان ایتالیا پس از این پیروزی در صحنه ای بسیار احساسی و پرشور نام لئوناردو اسپیناتزولا را در پرواز برگشت از مونیخ فریاد زدند.

اسپیناتزولا تا به اینجا یکی از ستاره های آتزوری در یورو ۲۰۲۰ بود اما به نظر می رسد که این تورنمنت برای او خیلی زود به پایان رسیده باشد.

ویدیویی در شبکه های اجتماعی تیم ملی ایتالیا منتشر شده که نشان می دهد بازکنان آتزوری در حمایت از هم تیمی خود نام او را در پرواز برگشت از مونیخ فریاد می زنند.

بازیکنان ایتالیا در حالی که دارند "اسپینا" را تشویق می کنند در این تصاویر در حال کوبیدن به سقف هواپیما و کوبیدن درهای محفظه‌های چمدان در بالای صندلی ها هستند.

اسکای اسپورت و فوتبال ایتالیا گزارش کرده اند که این مدافع ۲۸ در تلاش برای افتخارآفرینی با تیم ملی کشورش، تاندون آشیل خود را پاره کرده است و اکنون باید ماه ها از میدان دور باشد.

اسپینازولا دقایقی پیش از مصدومیت خود در یک صحنه خطرناک اجازه نداد تا روملو لوکاکو بازی را ۲-۲ کند. با این حال او چند دقیقه بعد در حالی که می دوید ناگهان پای خود را به بالا کشید و بلافاصله به نیمکت اشاره کرد که باید تعویض شود.

پیش از آنکه او را با برانکارد به بیرون از زمین منتقل کنند، اسپیناتزولا که روی زمین افتاده بود، صورتش را با دستانش پوشاند و به شدت به گریه افتاد.

روبرتو مانچینی، سرمربی ایتالیا، پس از بازی درباره مصدومیت اسپیناتزولا گفت: "حق او این نبود. او یکی از بهترین بازیکنان این تورنمنت بوده و همچنان هم خواهد ماند حتی اگر نتواند در بازی های بعدی به میدان برود.

ما از اتفاقی که افتاده و به نظر می رسد مشکلی جدی باشد، بسیار بسیار ناراحت و غمگینیم."

امرسون پالمیری در بازی شب گذشته جای اسپیناتزولا را در زمین گرفت و احتمالا در بازی سه شنبه شب برابر اسپانیا در نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰ نیز به جای مدافع مصدوم آتزوری به زمین برود.

لورنزو اینسینیه، مهاجم ایتالیا و بهترین بازیکن زمین در مسابقه شب گذشته، گفت که بازیکنان از مصدومیت هم تیمی خود بسیار ناراحتند و اکنون مصمم هستند که برای او قهرمان این مسابقات شوند.

اینسینیه گفت: "این یک ضرر بزرگ است، ما سعی خواهیم کرد که بیش از همه برای او تا پایان مسیر پیش برویم. تا امروز او بازیکنی کلیدی و تاثیرگذار برای ما بوده است."

تگ ها


تیم ملی ایتالیا روبرتو مانچینی یورو ۲۰۲۰ فوتبال جهان فوتبال