اسکالونی: لائوتارو در کنار مسی رشد خواهد کرد

لیونل اسکالونی سرمربی تیم ملی آرژانتین از انتقال لائوتارو مارتینز به بارسلونا حمایت کرده و می‌گوید لائوتارو در کنار مسی رشد خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه شایعات و گمانه‌زنی‌ها درباره انتقال لائوتارو مارتینز مهاجم آرژانتینی و ملی‌پوش اینترمیلان به بارسلونا این روزها به اوج رسیده، سرمربی تیم ملی آرژانتین از انتقال شاگردش به بارسا حمایت کرده و می‌گوید این انتقال به نفع ستاره این روزهای اینتر خواهد بود.

اسکالونی در مصاحبه‌ای با TyC Sports درباره لائوتارو و ماجرای انتقال احتمالی‌اش به بارسلونا گفت:" در این شکی نیست که اگر لائوتارو با مسی بازی کند برایش بهتر خواهد بود. اما گذشته از این، لائوتارو در بارسا برای بدست آوردن موقعیت ثابت در ترکیب تیم باید بجنگد، همان کاری که در اینتر کرده بود".

سرمربی تیم ملی آرژانتین در ادامه گفت:" ما باید آرامش خودمان را حفظ کنیم. اگر لائوتارو باشگاهش را عوض کند ممکن است از همان ابتدا بازیکن فیکس نباشد. ولی تا زمانی که لائوتارو دقایق کافی در میدان باشد که آمادگی‌اش را حفظ کند این روی ما تاثیری نخواهد داشت. لائوتارو آینده درخشانی دارد ولی هنوز خیلی کارها است که باید انجام دهد".

بیشتر بخوانید:
حمایت اینفانتینو از حرکت اعتراضی بازیکنان بوندس‌لیگا
کلوپ: از بازیکنانم می‌خواهم ماسک بزنند و دستکش بپوشند 

تگ ها


لائوتارو مارتینز لیونل مسی اینتر میلان فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات بارسلونا فوتبال