اسکای: ۴۸ ساعت تا رونمایی از سرمربی جدید بایرن

اسکای مدعی شد تا ۴۸ ساعت آینده توافق کامل بین بایرن مونیخ و لایپزیش برای حضور یولیان ناگلزمان در جمع باواریایی‌ها صورت خواهد گرفت....

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش بود که هانسی فلیک از تصمیم خود برای آینده رونمایی و اعلام کرد که قصد دارد در پایان فصل بایرن مونیخ را ترک کند. در واقع به نظر می رسد که این سرمربی موفق بعد از پایان رقابت های یورو که در تابستان امسال برگزار می شود جانشین یواخیم لوو در تیم ملی آلمان خواهد شد.

در ابتدا گفته می‌شد که شاید بایرن‌مونیخ با توجه به قرارداد داشتن هانسی فلیک تا ۲۰۲۳، با جدایی این سرمربی مخالفت کند اما طی روزهای اخیر مشخص شد که باواریایی ها چنین کاری انجام نخواهد داد و مذاکرات خود را برای به خدمت گرفتن جانشین فلیک آغاز کرده‌اند.

در این بین از چند گزینه به عنوان جانشین احتمالی هانسی فلیک نام برده شد. ابتدا گفته شد که بایرن مونیخ مذاکراتی با ماسیمیلیانو آلگری انجام داده اما گزارشات طی یکی دو روز اخیر حاکی از آن بود که یولیان ناگلزمان اصلی ترین گزینه برای حضور  روی نیمکت بایرن مونیخ محسوب می شود.

در ساعات اخیر رسانه‌های آلمانی گزارش دادند که بایرن مونیخ با باشگاه لایپزیش توافق کرده و به زودی حضور ناگلزمان در جمع باواریایی‌ها قطعی خواهد شد. در همین راستا اسکای نیز این خبر را تأیید کرده و مدعی شده که باشگاه بایرن مونیخ ۲۰ الی ۲۵ برای ناگلزمان پرداخت خواهد کرد و تا ۴۸ ساعت آینده این خبر رنگ و بویی رسمی به خود خواهد گرفت.

تگ ها


آر بی لایپزیش بایرن مونیخ یولیان ناگلزمان هانس فلیک