اسکروپسکی خواهان ترک رم

لوکاژ اسکروپسکی یکی از بهترین دروازه بان های سری آ در دو فصل اخیر بوده است؛ او عملکرد خیره کننده ای در امپولی داشت اما در بازگشت به رم، ذخیره مطلق آلیسون بوده است ......

لوکاژ اسکروپسکی یکی از بهترین دروازه بان های سری آ در دو فصل اخیر بوده است؛ او عملکرد خیره کننده ای در امپولی داشت اما در بازگشت به رم، ذخیره مطلق آلیسون بوده است. به نظر می رسد این دروازه بان لهستانیخواهان ترک رم است.

به نقل از منابع نزدیک به باشگاه رم نظیر رومانیوز و ایل مساجرو، اسکروپسکی در بازگشت به رم فقط در یک دیدار، آن هم در جام حذفی به میدان رفته است. با توجه به اینکه جالوروسی از این رقابت ها کنار رفته و با توجه به اینکه آلیسون در فرم فوق العاده ای به سر می برد؛ احتمالا او تا پایان فصل نیمکت نشین مطلق خواهد بود. اسکروپسکی، دروازه بان سوم تیم ملی لهستان محسوب می شود و او نگران از دست دادن جام جهانی است؛ به همین منظور به اطلاع مسئولان رم رسانده که خواستار خروج از این تیم است. باشگاه های زیادی در سری آ به جذب این بازیکن علاقه نشان داده اند.

در صورت خروج اسکروپسکی، مونچی باید دروازه بان جدیدی به ترکیب رم اضافه کند. گفته می شود آلبان لافونت، دروازه بان 18 ساله تولوز، جدی ترین گزینه این مدیر اسپانیایی است. لافونت از 16 سالگی دروازه بان ثابت تیمش است و تا کنون در 80 بازی لیگ به میدان رفته است. قیمت او بر اساس وبسایت ترانسفرمارکت، 8 میلیون یورو برآورد می شود.

تگ ها


اخبار روز رم سری آ فوتبال