اسکولاری: بعید است پائولینیو را به بارسا بفروشیم

لوئیز فیلیپه اسکولاری، سرمربی گوانژو اورگرانده مدعی شد که بعید است پائولینیو راهی بارسلونا شود زیرا با توجه به قوانین لیگ چین، پیدا کردن جانشین برای او بسیار گران خواهد بود ......

لوئیز فیلیپه اسکولاری، سرمربی گوانژو اورگرانده مدعی شد که بعید است پائولینیو راهی بارسلونا شود زیرا با توجه به قوانین لیگ چین، پیدا کردن جانشین برای او بسیار گران خواهد بود ...

لوئیز فیلیپه اسکولاری، سرمربی گوانژو اورگرانده مدعی شد که بعید است پائولینیو راهی بارسلونا شود زیرا با توجه به قوانین لیگ چین، پیدا کردن جانشین برای او بسیار گران خواهد بود.

هافبک برزیلی در مدت دو سال و نیم حضورش در گوانژو عملکرد بسیار خوبی داشته تا جایی که توجه بارسلونا را به خود جلب کرده است. حال اسکولاری مدعی شد که به خاطر شرایط سخت جذب بازیکن، بعید است پائولینیو از این تیم برود.

 او گفت: «بند فسخ پائولینیو ۴۴ میلیون یورو است و هیچ باشگاه چینی اجازه نمی دهد بازیکنان کلیدی اش به سادگی تیم را ترک کنند زیرا پیدا کردن جانشینی برای آنها بسیار دشوار است.»

در حقیقت باشگاه هایی که بیش از ۴۵ میلیون یوان (۵۸/۶ میلیون دلار) برای خرید بازیکنان خارجی هزینه می کنند، باید به همان مقدار به فدراسیون چین پرداخت کنند تا این پول را صرف سرمایه گذاری در سیستم فوتبال جوانان کند. بدین ترتیب، نقل و انتقالات چین که از دوشنبه قبل باز شده، بی سر و صدا بوده است و هیچ بازیکن خارجی جدیدی به این لیگ نپیوسته است.

 پیش از این چینی ها سه بار رکورد نقل و انتقال آسیا را شکستند. اول از همه جکسون مارتینز بود که از اتلتیکو به گوانژو پیوست. پس از آن انتقال هالک به گوانژو با ۵۵ میلیون یورو رکوردشکنی کرد و سپس انتقال اسکار با ۶۰ میلیون یورو رکورد نهایی را شکست.