اسکوچیچ: از نتیجه راضی نیستم/ شرایط خوبی نداریم

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از شکست برابر پرسپولیس در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی، در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردانش صحبت کرد...

اسکوچیچ: از نتیجه راضی نیستم/ شرایط خوبی نداریم

به گزارش مدال، دراگان اسکوچیچ بعد از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: ببخشید که دیر آمدم. بازی در نیمه اول دست ما بود و خوب سازماندهی شدیم اما گلی دریافت کردیم که غیر منتظره بود. قبل از بازی گفته بودم مراقب شوت‌های پشت محوطه جریمه باشید. مسائل کوچک باعث تفاوت‌های بزرگ می‌شود. خیلی خوب تمرین کرده بودیم و می‌شود گفت نمی‌توان از نتیجه خیلی ناراضی بود. 

وی افزود: در آخر بازی باید گفت که شاید چون خوب تمرین نکرده بودیم، خسته شده بودیم. احساس خیلی بدی دارم. هم از جام حذفی حذف شدیم و هم مشکلات زیادی در باشگاه داریم. آدمی نیستم که بخواهم بهانه برای کارم بیاورم.
اسکوچیچ عنوان کرد: باشگاه ما بهانه‌های زیادی به بازیکنان داده است. باید انگیزه کافی برای کار داشته باشیم. بازیکنان ما بخاطر عدم دریافتی، خوب تمرین نمی‌کردند. همیشه برایم سوال بوده که چرا تیم‌های بزرگ، تیم‌های کوچک را می‌برند.
وی افزود: از این نتیجه راضی و خوشحال نیستم. با این شرایط کار کردن خیلی سخت است. مشخص بود بازیکنان برای بازی زحمت کشیدند ولی از نتیجه راضی نیستم زیرا تلاش آنها کافی نبود.
سرمربی نفت آبادان در مورد باخت به پرسپولیس گفت: احساسم این بود که در آبادان 2 بر صفر برده بودیم و اینجا هم به باخت یک بر صفر راضی بودیم. این نتیجه دو حالت دارد؛ یا بازیکنان ما کیفیت لازم را نداشتند یا به این باخت راضی بودند.
اسکوچیچ تصریح کرد: این شخصیت کاری من نیست. نمی‌خواهم بازی را ببازم. قبل از این دیدار گفته بودم مراقب شوت‌ها و سانترهای حریف باشید. در لیگ هم با یک شوت باختیم. باختیم و بهانه برای کارم نمی‌آورم ولی باشگاه بهانه های زیادی دارد. 
سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در مورد اینکه آینده شما در این تیم چگونه می شود، گفت: قرارداد دارم و سخت هم کار می‌کنم. انگیزه دارم و همیشه با انگیزه هستم اما دوست ندارم بازیکنانم را بی‌انگیزه ببینم. در ایران باشگاه خصوصی نداریم و همه تیم‌ها یک حامی و شرکت دارند که حمایت‌شان می‌کند ولی ما حامی نداریم. بار دیگر به پرسپولیس تبریک می‌گویم. به خانه می‌روم؛ بدون اینکه بدانم چرا باخته‌ایم.

بیشتر بخوانید:

کالدرون: علیپور بازیکن بزرگی است/ جونیور دیگر پرسپولیسی نیست!

تگ ها


پرسپولیس صنعت نفت آبادان گابریل کالدرون دراگان اسکوچیچ نشست خبری جام حذفی فوتبال ایران پرسپولیس صنعت نفت آبادان پرسپولیس-صنعت نفت آبادان جام حذفی فوتبال