Banner

اسکوچیچ: بازی با نفت مسجدسلیمان اهمیت بالایی دارد

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از دیدار با نفت مسجدسلیمان در مورد شرایط این بازی و وضعیت شاگردانش صحبت کرد...

به گزارش مدال، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: بازی قبل را فراموش کردیم چون در فوتبال حافظه‌ای مطرح نیست. تمرکز‌مان روی بازی فردا است که بازی خیلی مهمی برای ما خواهد بود اگر برای پیروزی در بازی فردا تلاش نکنیم برد هفته قبل مقابل فولاد بی اهمیت خواهد بود. در طول هفته بسیار تلاش و تمرین کردیم و من فکر می‌کنم بازیکنان خوب درک کردند که بازی با نفت مسجد سلیمان چه اهمیت بالایی دارد و در این بازی با تمام توان ظاهر خواهند شد . البته من این توقع را خواهم داشت که هواداران نیز برای حمایت فردا به ورزشگاه بیایند. به حریف‌مان احترام می‌گذاریم و می‌دانیم که این بازی راحتی برای ما نخواهد بود. تلاشم در طول هفته گذشته این بود که تیم را برای بازی فردا به طور کامل آماده کنیم.
وی درباره اینکه هنوز مشخص نیست ورزشگاه تختی آبادان برای بازی فردا آماده شود و ممکن است حتی این بازی برگزار نشود, گفت: فکر می کنم قوانین جدید برای ورزشگاه‌ها اقدام خوبی باشد که فدراسیون قوی و قدرتمند در این مقوله ظاهر شده است و پیگیری می‌کند اما مسلماً اگر ندانیم فردا بازی است یا خیر می‌تواند روی تیم ما تاثیرگذار باشد. باید از قبل این موضوع را حل می‌کردند نه اینکه در روز بازی مشخص شود. الان هفته دوم لیگ است اما من همیشه این توقع را دارم که در لحظات آخر خبری به دستم برسد.
سرمربی صنعت نفت درباره غایبان تیمش در بازی فردا تصریح کرد: فقط محمود مطلق‌زاده که از سال گذشته با محرومیت رو‌به‌رو شده تنها غایب ما برای بازی فردا است.
وی درباره این سؤال که در بازی فردا هواداران برای تهیه بلیت سردرگم هستند, ابزار داشت: چون وضعیت را به خوبی نمی‌دانم نمی‌توانم توصیه‌ای به هواداران در این باره داشته باشم که چطور بلیت تهیه کنند اما امیدوارم هواداران در آینده مثل همه جای دنیا در مقابل ورزشگاه هم بلیت تهیه کنند, چون این رسم در همه جای دنیا وجود دارد.
اسکوچیچ درباره بازی دادن به بازیکنان جوان گفت: من به بازیکنان جوانِ خوب اعتقاد دارم و ما قطعاً‌ بازیکن پیر و جوان نداریم. برای ما بازیکن خوب یا بد اهمیت دارد و ما فقط به دنبال بازیکن خوب هستیم.
وی درباره اضافه شدن بازیکن خارجی نیز یادآور شد: برای آودرن بازیکن خارجی امکان زیادی متصور نیستم, چون تا الان هیچ پرداختی از سوی باشگاه وجود نداشته و با این وضعیت نمی‌توان امیدی برای اضافه شدن بازیکن خارجی داشت.
دیدار صنعت نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان از ساعت 20:15 فردا (پنج‌شنبه) در قالب هفته دوم لیگ برتر برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

عدم حضور تارتار در نشست خبری پیش از دیدار با نفت آبادان

تگ ها


صنعت نفت آبادان نفت مسجد سلیمان دراگان اسکوچیچ مهدی تارتار نشست خبری لیگ برتر فوتبال ایران صنعت نفت آبادان نفت مسجد سلیمان صنعت نفت آبادان-نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال