اسکوچیچ: بازی‌ها هرجایی برگزار شود کاملا آماده‌ایم

سرمربی تیم ملی معتقد است که چه بازی ها در ایران برگزار شود و چه در جای دیگری، تیمش صد در صد آماده است....

به گزارش ورزش سه ، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که برای تماشای بازی سایپا و تراکتور در ورزشگاه پاس قوامین حضور یافته بود در خصوص شرایط تیم ملی گفت: هفته آینده با AFC یک جلسه خواهیم داشت و آنجا صحبت خواهیم کرد تا ببینیم چه اتفاقی می افتد. ولی هر موقع که بازی ها برگزار شود آماده خواهیم بود .

وی در مورد شرایط لیگ برتر ایران اظهار داشت: هم چیزهای مثبت وجود دارد و هم چیزهای منفی ولی این لیگی هست که داریم و باید تیم ملی را ازبین همین بازیکنان انتخاب کنیم. ما داریم سخت کار می کنیم و همه بازی ها را زیر نظر داریم که بهترین راه حل را پیدا کنیم.

سرمربی تیم ملی در مورد اوضاع لژیونرها تاکید کرد: لژیونرهای خوبی به خصوص در بخش حمله داریم. بیشتر نقطه ضعف ما در دفاع است که باید آن را پوشش بدهیم.

اسکوچیچ در خصوص اینکه تیم ملی در آینده چه برنامه ای خواهد داشت، گفت: الان نمی توانیم در این مورد صحبت کنیم. باید صبر کنیم تا جلسه مان با AFC برگزار شود و بعد تصمیم گیری کنیم. ولی شکی نیست که همه تلاش ما رقم زدن بهترین شرایط برای تیم ملی است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا لیست جدید تیم ملی سورپرایز خواهد داشت، یادآور شد: فکر نمی کنم سورپرایزی وجود داشته باشد. تلاش ما انتخاب بهترین بازیکنان است. هر بازیکنی که به سطح کیفی مورد نظر ما در تیم ملی برسد انتخاب می شود. من به فکر بهتر تیم ملی هستم و این برایم اهمیت دارد.

سرمربی تیم ملی در مورد احتمال برگزاری بازی های دوستانه در مقطع فعلی گفت: همان طور که گفتم صبر می کنیم ببینیم که جلسه مان با AFC چطور پیش می رود و بعد از آن تصمیم گیری می کنیم. هر کاری برای بهتر شدن شرایط را انجام خواهیم داد.

اسکوچیچ در مورد درخواست ایران برای میزبانی متمرکز بازی های مقدماتی خاطرنشان کرد: با برنامه ای که هست ما سه بازی خانگی داریم و به نفع مان است که سعی کنیم بازی ها را در ایران برگزار کنیم. ولی هر جایی هم بازی ها برگزار شود ما صد در صد آماده ایم.

تگ ها


تیم ملی ایران دراگان اسکوچیچ