اسکوچیچ: باید با ۱۲ امتیاز به ایران برگردیم

سرمربی تیم ملی ایران می‌گوید که هدف تیم او بازگشت به ایران با ۱۲ امتیاز است....

به گزارش "ورزش سه"، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران در نشست خبری پیش از بازی با بحرین حضور یافت و مهدی طارمی را نیز به همراه داشت. اسکوچیچ گفت که به تیم بحرین احترام می‌گذارد و این بازی مسابقه سختی برای تیم او خواهد بود.

اسکوچیچ با اشاره به وضعیت این بازی گفت: امیدوارم از منامه با ۱۲ امتیاز کامل برگردیم. تمام تلاش ما این است که ملت ایران خوشحال باشند. ما در اولین بازی به مصاف هنگ‌ کنگ می‌رویم. البته تیم ملی فوتبال ایران به تمامی تیم‌های حاضر در این مسابقات احترام می‌گذارد.

سرمربی ایران با اشاره به نفرات تیمش عنوان کرد: تیم کاملی در اختیار دارم. متأسفانه نتوانستیم در بازی‌های خانگی‌مان میزبان باشیم و از کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستم بررسی کند و سؤال کردیم که چرا باید این بازی‌های مهم‌‌ را در خارج از ایران و در بحرین انجام دهیم. به همین خاطر ناامید شدم.

او در مورد تمرینات تیم ملی اظهار داشت: زمین ورزشگاه برای این بازی مهم خیلی خوب نیست، اما من فقط باید روی تیم خودم برای این بازی تمرکز کنم. سعی کردیم خوب تمرین کنیم و امیدوارم بازیکنانم شرایط را درک کنند و بازی قدرتمندانه‌ای مقابل هنگ‌کنگ ارائه دهند. من آنها را باور دارم.

تگ ها


تیم ملی ایران فوتبال ایران دراگان اسکوچیچ فوتبال