اسکوچیچ: برد ساده‌ای به دست نیاوردیم

سرمربی تیم ملی ایران باوجود فرصت کم برای آماده‌سازی از نحوه نمایش شاگردانش در مقابل ازبکستان ابراز رضایت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۶: ۳۰ در اولین تجربه دراگان اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی به‌عنوان سرمربی در دیداری دوستانه در تاشکند به مصاف تیم ملی فوتبال ازبکستان رفت که این دیدار درنهایت با گل‌های آزمون و طارمی زوج طلایی تیم ملی و تک‌گل شومورودوف برای ازبک‌ها به سود شاگردان اسکوچیچ خاتمه یافت.


 در پایان این دیدار اسکوچیچ در نشست خبری بعد از این بازی گفت: «لازم می‌دانم به بازیکنانم تبریک بگویم که در این مسابقه به برتری رسیدند. از فدراسیون فوتبال هم تشکر می‌کنم که برای آماده‌سازی تلاش کردند.‌به بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم چون برد ساده‌ای به دست نیاوردیم.»

وی ادامه داد: «تعداد زیادی از بازیکنان در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده بودند و به شرایط ایده آل نرسیده بودند. بااین‌حال به آنان تبریک می‌گویم که این پیروزی را به دست آوردند.»

سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: «فرصت کمی برای آماده‌سازی تیم داشتیم و فقط یک جلسه تمرین و یک جلسه توجیهی داشتیم. در نیمه نخست دو سیستم متفاوت را امتحان کردیم. در نیمه اول احساس کردیم در کناره‌ها مشکل داریم.»

اسکوچیچ با اشاره به آرایش تیم در نیمه دوم بیان کرد: «انتظار این را داشتیم و پیش‌بینی این بحث را کرده بودیم. به خاطر اینکه مشکل کناره‌ها را برطرف کنیم سعی کردیم سیستم را عوض کنیم تا آن ناحیه را پوشش دهیم. در نیمه دوم با روش ۴_۲_۳_۱ سعی کردیم اوضاع را بهتر کنیم. همین‌طور از عملکرد ۶ بازیکن تعویضی راضی هستم.»

سرمربی تیم ملی در پایان افزود: «در این برد یک سری بازیکنان جوان هم به تیم اضافه کردیم و اطمینان دارم آن‌ها انرژی خوبی به تیم می‌آورند. ازبکستان تیم خوبی است و این بازی برای ما یک آزمون مناسب بود.»

تگ ها


تیم ملی ایران دراگان اسکوچیچ