اسکوچیچ به رکورد دل‌بوسکه نرسید

سرمربی تیم ملی شانس خود برای رسیدن به رکورد ویسنته دل بوسکه را از دست داد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال ایران تا قبل از دیدار با کره جنوبی با هدایت دراگان اسکوچیچ ۱۰ برد متوالی به دست آورده بود و این امید وجود داشت که سرمربی کروات ایران به یازدهمین برد متوالی خود دست پیداکند.


تساوی مقابل کره جنوبی اما نوار بردهای سریالی ایران با اسکوچیچ را قطع کرد تا این مربی از رسیدن به رکورد ویسنته دل بوسکه باز بماند.


جالب اینکه تیم ملی استرالیا امروز مقابل ژاپن بازنده شد و در رکورد ۱۱ برد متوالی ماند و اگر ایران کره جنوبی را شکست می‌داد به رکورد استرالیا می‌رسید. 


از سوی دیگر رکورددار بردهای متوالی در بین سرمربیان تیم های ملی در اختیار ویسنته دل بوسکه سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا است که روی نیمکت این تیم در روزهای اول حضورش ۱۳ برد متوالی کسب کرد و حالا اسکوچیچ از رسیدن به رکورد این مربی اسپانیایی باز ماند.


رکورد تیمی بردهای متوالی نیز در اختیار آلمان و اسپانیا است که تیم ملی ایران این رکورد را هم با تساوی مقابل کره جنوبی از دست داد.


با این وجود تساوی مقابل کره جنوبی برای فوتبال ایران بد هم نیست. ایران با این نتیجه صدرجدول گروه A را حفظ کرد و شانسش برای صعود به عنوان تیم اول گروه همچنان پابرجا است.

تگ ها


تیم ملی ایران دراگان اسکوچیچ