اسکوچیچ: جو تیم ملی فوق‌العاده است

با پایان یافتن اردوی تیم ملی در شهر آنتالیای ترکیه سرمربی تیم ملی از شرایط اظهار رضایت کرد....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اگر چه یکی از دو دیدار دوستانه در نظر گرفته شده برای تیم ملی، به علت بیماری کرونا لغو شد، اما اسکوچیچ از برگزاری چنین اردویی رضایت داشته است. در زیر صحبت های سرمربی کروات تیم ملی را درباره وضعیت تیم و شرایط اردو می خوانیم.

همه حرفه‌ای بودند؛ اردو موفقیت‌آمیز بود

از همه بازیکنان، کادر فنی،کادر پزشکی،پشتیبانی،دپارتمان تیم های ملی و تمامی کسانی که در این اردو کنار تیم ملی فوتبال ایران بودند به خاطر رفتار حرفه‌ای شان در اردوی ایران، ازبکستان و ترکیه تشکر می‌کنم.همچنین از حضور دبیرکل محترم فدراسیون در اردوی ترکیه که باعث دلگرمی ما بود هم کمال سپاس را دارم. به عقیده من، این اردوی آماده‌سازی بسیار موفقیت‌آمیز بود. حتی بازی لغوشده با مالی، که از کنترل ما خارج بود، باعث نشد تا از موفقیت اردو کاسته شود.

جو تیم ملی فوق العاده است

در ابتدا، باید به جو فوق‌العاده حاکم بر تیم اشاره کنم. یکی از اهداف اصلی من انتقال انرژی مثبت به تیم بود. کار کردن در چنین محیطی باعث خوشحالی وافر است. پیش از هر چیز، در این اردو فرصتی فراهم شد تا یکدیگر را بهتر بشناسیم و ارتباطی دوستانه برقرار کنیم و همچنین بازیکنان با ایده‌ها و روش کار من بیشتر آشنا شدند. به علاوه، من نیز از وضعیت آمادگی بازیکنان بهتر مطلع شدم.

این اردو زمینه برای موفقیت های آینده بود

در کنار بازی تدارکاتی با ازبکستان و تمرینات، جلساتی برای دیدن ویدئوها و انیمیشن‌های تاکتیکی و آنالیز انفرادی و گروهی برگزار کردیم. تمام سعی ما این بود که حداکثر استفاده را از زمان ببریم. در آخر، از زحمات کادر پزشکی کمال تشکر را دارم که تا آخرین روز با گرفتن تست‌های مستمر کرونا، سلامت اعضای تیم را به دقت تحت نظر داشتند. به باور من، این اردوی تدارکاتی زمینه را برای آینده‌ای موفق فراهم کرد.

پیام مهم به مردم و بازیکنان

پیام مهمی هم برای عموم مردم دارم که لیست اعلام‌شده، فهرست نهایی نیست. این لیست قابل‌تغییر است، به این معنی که ما همواره آمادگی این را داریم تا هر کدام از بازیکنان که خودشان را به سطح استانداردهای تیم ملی برسانند دعوت کنیم. ذهنم متمرکز بر آینده است و از همین حالا در فکر اردوی تدارکاتی بعدی‌ هستم.

تگ ها


تیم ملی ایران دراگان اسکوچیچ