اسکوچیچ: شایعات مرا به شهرهای مختلف می‌برند!

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: یک سری مشکلات در تیم ما وجود دارد که نمی‌توانم آنها را بازگو کنم و امیدوارم که بتوانیم از شانس خود استفاده کنیم تا بتوانیم در بالای جدول قرار بگیریم....

 

به گزارش مدال، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فردا بازی مهمی در آخرین بازی نیم فصل اول خواهیم داشت و در مقابل تیم خیلی خوبی بازی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: یک سری مشکلات در تیم ما وجود دارد که نمی‌توانم آنها را بازگو کنم و امیدوارم که بتوانیم از شانس خود استفاده کنیم تا بتوانیم در بالای جدول قرار بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: انتظار دارم هواداران در بازی فردا حمایت خوبی از ما صورت دهند، چون واقعا به کمک آنها برای بازی فردا نیاز داریم.

اسکوچیچ با اشاره مصدومان تیمش، گفت: بازیکن محروم نداریم، اما چند بازیکن مصدوم داریم که وضعیت آنها تا فردا مشخص می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ذوب آهن به وی پیشنهادی ارائه کرده است، گفت: من در آبادان حضور دارم ولی توسط شایعات به همه شهرها سفر می‌کنم (خنده).

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان با اشاره به این موضوع که قرار بود تا پیش از این بازی، بخشی از مشکلات مالی برطرف شود، گفت: فکر می‌کنم تا قبل از بازی فردا این موضوع محقق شود، خبر دارم که پول به حساب باشگاه واریز شده و شاید فردا پرداختی خواهند داشت.

اسکوچیچ یادآور شد: سپاهان تیم خوبی است و برنامه ویژه‌ای برای این بازی داریم، این تیم روی ضربات از راه دور خوب کار می‌کند.

وی در پاسخ به نگرانی‌هایی که در خصوص چارچوب دروازه این تیم وجود دارد، گفت: هر دو دروازه‌بان ما خوب و آماده هستند، ما به داشته‌های خود توجه می‌کنیم و به آنها توجه می‌کنیم و فرقی ندارد کدامیک برای ما بازی کند.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سؤال که آیا فصل را به این تیم به پایان خواهند برد یا خیر، گفت: خواسته قلبی من ماندن در آبادان است، اما اگر در ادامه اتفاقاتی رخ دهد که باشگاه من را نخواهد و یا چند باخت متوالی را متحمل شوم، آیا ماندن در دست خودم خواهد بود.

اسکوچیچ گفت: فکر می‌کنم که شایسته حمایت‌های تماشاگران هستیم و فکر می‌کنم، یک باخت 5-0 بهتر از پنج باخت 1-0 است.

 

بیشتر بخوانید:

سپاهان با 6 غایب مقابل صنعت نفت آبادان

تگ ها


اسکوچیچ نشست خبری فوتبال ایران استقلال ذوب آهن صنعت نفت آبادان صنعت نفت آبادان-سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال