اسکوچیچ: فرقی نداشت با چه تیم هایی همگروه شویم

گروه بندی تیم ملی در دور نهایی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ مشخص شد و تیم ایران با تیم های کره‌ جنوبی، امارات، عراق، سوریه، لبنان همگروه شد. در گروه A....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از قرعه کشی بازی ها که به صورت آنلاین برگزار شد به سرعت تحلیل ها در مورد گروه ها آغاز شد و خیلی ها گروه A را نسبت به گروه B آسان تر می دانند؛ هر چند در فوتبال امروز تیم آسان وجود ندارد و اگر هم وجود داشته باشد بسیار کم است و خیلی ازتیم ها با تاکتیک دفاع و ضد حمله کار را برای تیم های مدعی سخت می کنند. کما اینکه در یورو هم دیدیم بازی هایی مساوی از آب در آمد که پیش بینی آن سخت بود.

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی که در زادگاهش بسر می برد پس از قرعه‌کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اعلام کرد که برای او فرقی نداشته است تیمش با چه تیم‌هایی همگروه شود.

او پس از برگزاری قرعه‌کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در گفت‌وگویی آنلاین با برنامه کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: افتخار می‌کنم که سرمربی تیم به این مهمی شده‌ام و می‌دانم که چه مسئولیت بزرگی دارم.

در ادامه مجری برنامه این پرسش را مطرح کرد: ایران همیشه یکی از قدرت‌های اصلی آسیا بوده است و از زمانی که شما سرمربی تیم ملی ایران شدید هفت پیروزی متوالی به دست آوردید. آیا از این فرم کنونی تیم راضی هستید؟ سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال گفت: بله، من کاملاً راضی هستم. این هفت برد نشان می‌دهد که ما از نظر روحی و روانی به سطح خیلی خوبی رسیدیم. انگیزه بالایی داریم و برای این دور آماده هستیم که از بازی‌ها لذت ببریم.

حرف های پایانی دراگان اسکوچیچ در مورد گروه A بود که این چنین گفت: ما به خودمان نگاه می‌کنیم و توجه به عملکرد خودمان داریم. ما تجربه بازی با عراق و سوریه را هم داشتیم. برای ما فرقی نمی‌کرد که با چه تیمی همگروه شویم.

تگ ها


تیم ملی ایران دراگان اسکوچیچ