اسکوچیچ: مسئولان چه زمانی می‌خواهند بیدار شوند؟!

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به انتقاد از شرایط حاکم بر این باشگاه پرداخت و گفت: هیچ‌کدام از ما (مربیان و بازیکنان نفت) مستحق کار کردن در چنین شرایطی نیستیم....

به گزارش مدال، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از دیدار مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: به تیمم تبریک می‌گویم، خیلی خوب است که بعد از برد در رختکن به بازی بازیکنان‌مان افتخار کنیم به سه دلیل که خیلی خوب بازی کردیم، خیلی خوب جنگیدیم و تا لحظه آخر برای خواسته‌هایمان پافشاری کردیم و مستحق کسب چنین نتیجه‌ای هم بودیم.

وی افزود: در نیمه اول سه بازیکن جلوی ما جمع بازی می‌کردند و در زمان‌هایی کنترل بازی را به حریف واگذار کردیم. وقتی که تغییر سیستم دادیم و بازتر شدیم و هافبک‌های وسط‌مان را رو به جلو بردیم کنترل بازی را به نفع خودمان برگرداندیم و در ادامه در نیمه دوم حریف را خوب پرس کردیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره اینکه خطیبی در نشست خبری بعد از بازی گفت که تیمش مستحق کسب سه امتیاز بوده است، اظهار کرد: تیم ماشین‌سازی مستحق کسب سه امتیاز بوده است؟ این نظر سرمربی این تیم است. فکر کنم او باید دوباره بازی را نگاه کند، ولی به نظر او احترام می‌گذارم. به نظر من خیلی بهتر از ماشین‌سازی بازی کردیم و شانس‌های زیادی هم داشتیم و تمام نیمه دوم را بازیکنان ماشین‌سازی از 18 قدم‌شان بیرون نمی‌آمدند.

اسکوچیچ ادامه داد: اگر بخواهیم درباره بازی منصفانه صحبت کنیم، آنها هر پنج دقیقه یک بار به زمین می‌خوردند. من هیچ وقت به بازیکنانم اجازه نمی‌دهم که در زمین بخوابند و برای کسب نتیجه وقت‌کشی کنند. شرایط تیم و مربی که می‌بازد را درک می‌کنم که چه حالی دارند!

وی در پاسخ به این سؤال که برنامه‌ای برای تقویت صنعت نفت در نیم‌فصل دارد، گفت: واقعاً هیچ برنامه‌ای برای این کار ندارم! شرایط اینجا را می‌بینید که چطور است. اگر مسئولان نخواهند الان از خواب بیدار شوند دیگر چه زمانی می‌خواهند بیدار شوند؟! چون نتیجه یک فرایند نیست که ما الان اینجای جدول هستیم، این نتیجه زحمات کادرفنی و بازیکنان به تنهایی است که در این نیم‌فصل بسیار انسان‌های بزرگی بودند. قطعاً ما به چهار پنج بازیکن برای تقویت نیاز داریم. ما پیش از این مسابقه دو بازیکن‌مان را از دست دادیم و باید تاکتیک تیم‌مان را عوض می‌کردیم و اگر بخواهید یک سال با این شرایط کار کنید واقعاً شرایط سختی است.

اسکوچیچ درباره گلزنی میلاد جهانی مقابل ماشین‌سازی اظهار کرد: همان‌طور که گفتم خواسته‌هایم از بازیکنانم زیاد است. میلاد به جای اینکه برای تیم بازی کند بیشتر برای هواداران بازی می‌کند در حالی که باید در اختیار تیم باشد، ولی امروز بازی بسیار خوبی انجام داد. ما میلادی را می‌خواهیم که در خدمت تیم باشد. برای من تنها تیم اهمیت دارد و تمام تمرکزم این است که چطور بهترین ترکیب را برای پیروزی در بازی انتخاب کنم. امروز شیوه خوبی را برای پیروزی انتخاب کردیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت تصریح کرد:  طالب ریکانی امروز بازی را از روی نیمکت آغاز کرد. او 10 روز است مصدوم شده و با توجه به فشردگی بازی‌ها چه کاری می‌توانستیم انجام بدهیم؟ یا باید به او بازی می‌دادیم که ممکن بود مصدومیتش بیشتر شود یا فرصت بازگشت به آمادگی. طالب از نظر بدنی خالی شده بود.

وی در پایان گفت: کار کردن در این شرایط بسیار سخت است. نمی‌توانیم شرایط را برای آینده پیش‌بینی کنیم. مردم و مسئولان باید بیدار شوند، الان زمان بیداری و کمک به تیم و باشگاه است. به خودم اجازه نمی‌دهم تا با این شرایط  یک سال و تا آخر فصل بمانم. هیچ‌کدام از ما مستحق کار کردن در چنین شرایطی نیستیم. امروز از حضور و خوشحالی هواداران در پایان مسابقه خوشحال و راضی بودم.

اخبار مرتبط:

نفت آبادان 1 ماشین‌سازی 0 ؛ روزهای خوب طلایی‌پوشان ادامه دارد

تگ ها


دراگان اسکوچیچ نشست خبری اسکوچیچ نفت آبادان ماشین سازی هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران صنعت نفت آبادان ماشین سازی صنعت نفت آبادان-ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال