Banner

اسکوچیچ: پرسپولیس تیم خوبی است اما شکست‌ناپذیر نیست

سرمربی کروات صنعت نفت آبادان گفت: من در فولاد در لیگ چهاردهم سابقه پیروزی و دبل کردن پرسپولیس را دارم و اتفاقاً استقلال را هم با هم با فولاد شکست دادم....

به گزارش مدال، دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات صنعت نفت در آستانه دیدار حساس هفته سوم مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حرف‌های جالبی را مطرح کرد.


*از بازی اولتان در لیگ شروع کنیم مقابل فولاد به پیروزی باارزشی رسیدید این برد را حق تیمتان می‌دانید؟
فولاد تیم خوبی بود، اما با تمام احترامی که برای این تیم قائلم باید بگویم آن‌ها بهتر از ما نبودند. تیم فولاد یک صحنه تک به تک مقابل ما از دست داد، اما ما دو، سه صحنه تک به تک داشتیم که در نهایت به گل و سزاوارانه به پیروزی رسیدیم. این برد خیلی خوب و باارزش بود، چون علاوه بر خوشحالی خودم و بازیکنانم ما موفق شدیم هوادارانمان را هم خوشحال کنیم.


*از تساوی مقابل نفت مسجدسلیمان رضایت دارید؟
مقابل نفت مسجدسلیمان خیلی خوب نبودیم و مساوی نتیجه‌ای عادلانه بود. در این بازی هم ما و هم مسجدسلیمان فرصت‌هایی برای گل زدن داشتیم و هر دو تیم می‌توانستند پیروز شوند.


*و بازی سوم در آزادی مقابل پرسپولیس؟
پرسپولیس تیم خوبی است، تیمی که سه فصل متوالی قهرمان ایران شده حتماً توانایی‌های زیادی دارد، اما تیمی شکست‌ناپذیر نیست و حتماً می‌توان این تیم را شکست داد. من در فولاد در لیگ چهاردهم سابقه پیروزی و دبل کردن پرسپولیس را دارم و اتفاقاً استقلال را هم با هم با فولاد شکست دادم. فکر می‌کنم در فوتبال هر کاری امکان‌پذیر است و می‌توان هر تیمی را شکست داد.


*برانکو از پرسپولیس جدا شد. در رابطه با این جدایی و تفکرات کالدرون چه نظری دارید؟
برانکو دوست خوب من بود، یکی از بهترین دوستان مربی‌ام که بهترین نتایج را با پرسپولیس کسب کرد. برانکو تصمیم گرفت که جدا شود و باید به تصمیمش احترام گذاشت. پرسپولیس لیگ نوزدهم هم تیم خوبی است، اما همان‌طور که گفتم هر تیمی نقاط قوت و ضعفی دارد و پرسپولیس هم مانند بقیه تیم‌ها از این قاعده مستثنی نیست.


*بازیتان با پرسپولیس قبل از شهرآورد است! می‌دانید این یعنی چه؟
الان اوایل فصل است و من فکر می‌کنم هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و بازی ما هیچ تأثیری از شهرآورد نخواهد گرفت.

بیشتر ببینید:

سوژه روز: آیا دربی با قانون ۱۰-۹۰ جنجالی خواهد شد؟

تگ ها


دراگان اسکوچیچ صنعت نفت آبادان پرسپولیس استقلال فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال