اسکوچیچ: گریه نمی‌کنیم که چرا باید با پرسپولیس در جام حذفی بازی کنیم!

دراگان اسکوچیچ گفت: شاید قرعه کشی یک هشتم نهایی جام حذفی، قرعه بسیار بسیار خوبی برای ما نباشد، ولی از طرفی هم گریه نمی‌کنیم که چرا باید با پرسپولیس روبه‌رو شویم....

دراگان اسکوچیچ گفت: شاید قرعه کشی یک هشتم نهایی جام حذفی، قرعه بسیار بسیار خوبی برای ما نباشد، ولی از طرفی هم گریه نمی‌کنیم که چرا باید با پرسپولیس روبه‌رو شویم.

به گزارش مدال، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سایپا در هفته ششم لیگ برتر صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*بازی‌های سایپا را دیده‌ایم و قطعاً حریف قابل احترامی برای ماست، بازی سختی با آنها خواهیم داشت،

*این بازی یک شانس بزرگی برای ماست تا خودمان را بالا بکشیم، امیدوارم بازیکنانم شرایط این بازی را درک کنند.

*توقع داریم هواداران‌مان یک حمایت جانانه از ما داشته باشند تا ما برای رویارویی با سایپا قوی‌تر شویم.

*روز‌های گذشته یکسری مشکلات در باشگاه داشتیم، ولی تلاش ما بر این است که حرفه‌ای باشیم و خودمان را برای بازی فردا آماده کنیم.

*جام حذفی به هیچ وجه قابل پیش‌بینی نیست و در این مسابقات همیشه یک سورپرایز وجود دارد. درست است که پرسپولیس تیم قوی و قدرتمندی است، ولی ما هم نشان دادیم که می‌توانیم مقابل آنها بازی کنیم و پا به پای این تیم بجنگیم.

*شاید قرعه کشی یک هشتم نهایی جام حذفی، قرعه بسیار بسیار خوبی برای ما نباشد، ولی از طرفی هم گریه نمی‌کنیم که چرا باید با پرسپولیس روبه‌رو شویم.

*اگر بخواهیم در جام حذفی حرفی برای گفتن داشته باشیم باید این بازی‌ها را بگذرانیم. چه فرقی می‌کند الان با پرسپولیس بازی کنیم یا در فینال مقابل این تیم قرار بگیریم.

بیشتر بخوانید:

قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی برگزار شد

 

تگ ها


دراگان اسکوچیچ صنعت نفت آبادان پرسپولیس نشست خبری اسکوچیچ فوتبال