اسکوچیچ: سردار لایق بازی در یک تیم بزرگ است

سرمربی تیم ملی کشورمان ابراز امیدواری کرد که سردار آزمون فصل بعد راهی یک باشگاه بزرگ اروپایی شود....

به گزارش "ورزش سه"، سردار آزمون ستاره ملی پوش کشورمان این روزها مورد توجه چند تیم بزرگ اروپایی از جمله ناپولی و لاتزیو قرار گرفته است. اخبار و شایعات ضد و نقیضی در این مورد به گوش می رسند و فعلا باید منتظر شروع نقل و انتقالات تابستانی بمانیم. سردار فصل جاری در زنیت درخشش فوق العاده ای داشته و نمایش های خوب او از دید باشگاه های معتبر اروپا پنهان نمانده است. او در ۲۹ بازی توانسته ۱۴ گل بزند و ۷ پاس گل نیز بدهد.

ناپولی شاید جدی ترین تیم خواهان سردار باشد و با توجه به جدایی قطعی آرکادیوژ میلیک، به دنبال یافتن جانشینی مناسب برای اوست. این بازیکن می تواند سردار باشد.

وبسایت یوروپاکالچو با دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی کشورمان مصاحبه ای انجام داده و در مورد سردار آزمون و شایعات انتقالش به ناپولی سوالاتی را مطرح کرده است.

اسکوچیچ در این رابطه گفت:« در مورد یک مهاجم عالی و سطح بالا صحبت می کنیم. بازیکنی با شخصیت بزرگ که در ۱۶ متر پایانی زمین، ویران کننده است. او پشت دیوار دفاعی حریفان فوق العاده خطرناک است. مثل ماری در آفتاب شدید که به نظر می رسد تحرک خاصی ندارد ولی به یکباره می تواند به شما حمله کند. سردار همینطور است و زمانی که فکر می کنید در زمین کار خاصی انجام نمی دهد، می تواند کارتان را تمام کند.»

انتقال به ناپولی:« من سرمربی تیم ملی ایران هستم و در مورد این شایعات، علاقه ای به حرف زدن ندارم. البته به شخصه امیدوارم او به یک باشگاه بزرگ اروپایی برود چرا که لیاقتش را دارد.»

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ ناپولی تیم ملی ایران سردار آزمون دراگان اسکوچیچ