اشتباهات ۶ ثانیه‌ای لک و گل ذوب آهن

گلر باتجربه پرسپولیس با اشتباهاتی عجیب زمینه &#۱۶۰;گل &#۱۶۰;ذوب آهن را شکل داد....

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که پرسپولیس با ایجاد موقعیت‌هایی توسط پهلوان، ترابی و آل کثیر روی دروازه ذوب آهن امیدوار به گلزنی در این جدال و دستیابی به امتیاز بود، یک اشتباه باورنکردنی از سوی حامد لک این تیم را در موقعیت شکست قرار داده است.

حامد لک که بعد از نیمکت نشینی در جدال با شاهین بندرعامری در جام حذفی، در دیدار معوقه لیگ بار دیگر به ترکیب تیمش بازگشته، روی پاس به عقب کمال کامیابی نیا توپ را به شکل عجیبی دفع کرد تا این موقعیت نصیب سینا اسدبیگی پشت محوطه جریمه پرسپولیس شود. 

بازیکن ذوب آهن بعد از نگاه به دروازه حامد لک و اطمینان از خروج گلر باتجربه، ضربه‌اش را نواخت که یک اشتباه دیگر از حامد لک برای ثبت این گل، کار را برای گل زدن ذوب آهن تکمیل کرد. لک که به دنبال جبران اشتباه اول خود بود، با پیش بینی احتمال ضربه بازیکن ذوب آهن به سمت چپ دروازه‌اش قصد شیرجه زدن به آن سمت را داشت که اسدبیگی به زاویه مخالف زد تا هیچ کاری از گلر سرخ‌ها برنیاید.

این سلسله اشتباهات که البته در ۶ ثانیه دنبال شد، پرسپولیس را در فولادشهر با یک گل از حریف عقب انداخته و باید دید در ادامه بازی آیا شاگردان یحیی گل محمدی قادر به تغییر نتیجه خواهند بود یا ذوبی‌ها بعد از شکست استقلال در آزادی، اینبار پرسپولیس را هم غافلگیر خواهند کرد.

تگ ها


پرسپولیس تهران حامد لک