اشتباهات فنی ناشی از کم‌تجربگی به تیم ضرر زد

سرمربی تیم والیبال هورسان رامسر پس از شکست مقابل تیم پیکان تهران گفت: در امتیازهای حساس، اشتباهات فنی به تیم ضرر زد....

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب دیدارهای هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال، تیم هورسان رامسر با نتیجه سه بر صفر مغلوب تیم پیکان تهران شد.

عارف باقرزاده سرمربی تیم والیبال هورسان رامسر پس از شکست تیمش مقابل پیکان تهران گفت: بازی خوبی بود، تیم هورسان والیبال را به خوبی بازی می‌کند. همانطور که از نتایج بازی مشخص است، زمانی که هر سه ست با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به اتمام برسد، نشان از نمایش خوب تیم است.

وی ادامه داد: در امتیازهای حساس، زمانی که اشتباهات فنی رخ می‌دهد، تیم ضربه می‌خورد. در بازی امروز مقابل پیکان، در امتیازهای حساس و بالا، اشتباهات فنی ناشی از کم‌تجربگی باعث شد که در دو امتیاز نتیجه را واگذار کنیم.

سرمربی تیم والیبال هورسان رامسر افزود: تیم جوانی داریم. برخی از بازیکنان سال نخست حضور در سوپرلیگ را تجربه می‌کنند. به تیم پیکان خسته‌نباشید می‌گویم. امیدوارم در ادامه بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

مرتضی عهدی سرمربی تیم والیبال پیکان تهران نیز پس از پیروزی تیمش مقابل هورسان رامسر گفت: با توجه به شرایطمان در جدول، به این برد نیاز داشتیم و می‌خواستیم صعود کنیم. همانطور که می‌دانید تیم‌های میانه جدول شرایط خوبی دارند. ما نیز هدفمان این بود که از رقبا عقب نیفتیم. مسئولان باشگاه کمک خواهند کرد و در آینده نتایج بهتری کسب می‌کنیم.

تگ ها


عارف باقرزاده هورسان رامسر تیم والیبال پیکان لیگ برتر والیبال