۲ اشتباه بزرگ رئال مادرید در مورد گرت بیل

رئال مادرید دو بار فرصت این را داشت تا از بیل و دستمزد بالایش خلاص شود ولی این فرصت ها را از دست داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید و گرت بیل به ته خط رسیده اند. ستاره ولزی در نشست خبری اخیر خود صراحتا گفت که در رئال مانده چون باشگاه مانع جدایی اش در سال گذشته شد. 

بیل که فصل گذشته اغلب نیمکت نشین بود و به ندرت فرصت بازی به وی رسید، مدت هاست که شور و انگیزه بازی با پیراهن رئال را از دست داده و به یک معضل برای زیدان و مدریت باشگاه تبدیل شده است. او اخیرا اعتراف کرد که در رئال خوشحال نیست و اینکه مدام تحت انتقاد هواداران و رسانه های اسپانیایی قرار دارد.

به نظر می رسد فلورنتینو پرز رئیس رئال قصد دارد هر طور شده بیل را همین تابستان به باشگاهی دیگر واگذار کند. برنامه این است که ۱۵ میلیون یورو دستمزد فصل بعد او به عنوان غرامت پرداخت شود و به این ترتیب از پرداخت دستمزد فصل ۲۲-۲۰۲۱ خلاص شوند. حفظ بیل در دو سال پیش رو با احتساب مالیات، ۶۰ میلیون یورو برای رئال هزینه دارد.

این اتفاق می توانست رخ ندهد اگر پرز سال گذشته اجازه می داد بیل راهی باشگاه جیانگ سو چین شود. هرچند باشگاه چینی قصد نداشت مبلغی را برای جذب بیل پرداخت کند ولی رئال هم از پرداخت ۹۰ میلیون یورو دستمزد بیل در سه سال پیش رو خلاص می شد.

سال ۲۰۱۶ نیز منچستریونایتد حاضر بود ۱۰۰ میلیون یورو برای بیل پرداخت کند اما رئال این پیشنهاد را رد کرد. ژوزه مورینیو مربی وقت شیاطین سرخ این موضوع را در یکی از نشست های خبری خود تایید کرده بود. 

بیشتر بخوانید:

ملاقات ایجنت بیل و پرز برای تعیین تکلیف ستاره ولزی

گرت بیل: قصد جدایی داشتم، رئال مادرید اجازه نداد!

 

 

تگ ها


گرت بیل فلورنتینو پرز فوتبال جهان رئال مادرید منچستر یونایتد فوتبال