اشتباه بزرگ هفته شانزدهم در مسجد سلیمان (عکس)

دروازه بان تراکتور با یک اشتباه عجیب، باعث باز شدن دروازه خود و تیمش شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمدرضا اخباری در نیم فصل اول لیگ بیستم عملکرد خوبی در تراکتور داشت و جزو بهترین های پست خود به شمار می رفت. او ۵ کلین شیت در ۱۴ بازی ثبت کرده و یک پنالتی هم مهار کرد تا در کنار سیوهای نجات بخشی که داشت، به مهره ای قابل اعتماد در تراکتور تبدیل شود.

در شروع نیم فصل دوم اما شاهد یک اشتباه مرگبار از سوی اخباری بودیم. او در دقیقه ۷۶ بازی و در حالی که می توانست پاس رو به عقب هم تیمی اش را با توجه به حضور مهاجم حریف در محوطه جریمه، تا خروج از زمین مشایعت کند، برای جلوگیری از کرنر شدن توپ، تکلی را زد که به یک پاس گل برای جعفری تبدیل شد.

در صحنه یاد شده، پاس رو به عقب مدافع تراکتور برای محمد رضا اخباری، او را به زحمت انداخت و در حالیکه گلر تبریزی ها قصد داشت مانع از کرنر شدن توپ شود، با یک تکل بلند توپ را به سجاد جعفری بازیکن تازه وارد نفت واگذار کرد و او نیز پس از دریبل اخباری، دروازه خالی تراکتور را باز کرد.

این اشتباه اخباری به قیمت از دست رفتن ششمین کلین شیت او تمام شد؛ البته سنگربان تراکتوری ها خوش شانس بود که هم تیمی هایش موفق شدند در ثانیه های واپسین بازی، کار را به تساوی بکشانند.

بیشتر بخوانید:

مقتدایی: آقای داور اخراج من غیرمنصفانه بود

یزدی: با غیرت جلوی تراکتور ایستادگی کردیم

 

 

تگ ها


تراکتور محمدرضا اخباری شاد فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال