اشتباه دبیرخانه‌ای، مانع بازی کردن قاسمی‌نژاد!

رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال می گوید که یک اشتباه دبیرخانه ای باعث شده&#۱۶۰;تا قاسمی نژاد نتواند برای استقلال به میدان برود....

به گزارش "ورزش سه"، در حالیکه انتظار می رفت امین قاسمی نژاد در دیدار برابر تیم سابق خود یعنی شهرخودرو فرصت حضور در میدان را به دست بیاورد، اما نه تنها این اتفاق رخ نداد بلکه نام این بازیکن در فهرست نفرات آبی پوشان نیز قرار نگرفت. مسئله ای که باعث تعجب بسیاری از هواداران استقلال نیز شد.

اما فرهاد مجیدی در نشست خبری پس از بازی با شهرخودرو علت این اتفاق را شرح داد. او گفت: «متاسفانه یک شکایتی ظاهرا باشگاه پدیده از او کرده است. البته مشکلی نبود و ما خواستیم ریسک نکنیم و در لیست بازی او را نگذاشتیم تا مشکلش حل شود.» حالا نورشرق می گوید که این بازیکن مشکلی برای حضور در بازی نداشته و به دلیل یک اشتباه دبیرخانه ای، قاسمی نژاد قادر به حضور در میدان نبوده است!

جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال درباره عدم حضور قاسمی نژاد در دیدارهای قبلی آبی پوشان گفت: تا جایی که من اطلاع دارم، این مسئله ناشی از یک اشتباه در امر ابلاغ بوده است. یعنی یک توافقی صورت گرفته است که به اعمال ضمانت اجراها نیازی نبوده است ولی در امر ابلاغ مشکل دبیرخانه ای باعث این اتفاق شده است.

وی درباره اینکه گفته می شود کمیته انضباطی فراموش کرده است ابلاغ محرومیت قاسمی نژاد را از پرونده خارج کند، پاسخ داد: تا جایی که من می دانم این یک مشکل دبیرخانه ای بوده است که البته مسئولین کمیته انضباطی بهتر از من می توانند پاسخ دهند.

او در پایان درباره اینکه از نظر کمیته تعیین وضعیت بازیکنان، مهاجم آبی پوشان در بازی های اخیر مشکلی برای حضور در میدان نداشته است، گفت: از نظر پرونده هایی که نزد ما مطرح است، امین قاسمی نژاد برای حضور در بازی های قبلی استقلال مشکلی نداشته است.

تگ ها


استقلال تهران امین قاسمی‌نژاد