اشتباه عجیب باشگاه منچستر یونایند حاشیه ساز شد

باشگاه منچستریونایتد در اشتباهی عجیب، بازیکن یابش را برای دیدن دیدار ایسلند-جمهوری چک، به ایسلند فرستاد؛ در حالی که این دیدار در قطر برگزار شد!"، باشگاه منچستریونایتد قصد داشت یکی از بازیکن یاب هایش در دیدار دوستانه ایسلند-جمهوری چک حضور داشته باشد و به همین دلیل از فدراسیون فوتبال ایسلند خواستند تا یک بلیت برای آنها رزرو کنند ......

باشگاه منچستریونایتد در اشتباهی عجیب، بازیکن یابش را برای دیدن دیدار ایسلند-جمهوری چک، به ایسلند فرستاد؛ در حالی که این دیدار در قطر برگزار شد!"، باشگاه منچستریونایتد قصد داشت یکی از بازیکن یاب هایش در دیدار دوستانه ایسلند-جمهوری چک حضور داشته باشد و به همین دلیل از فدراسیون فوتبال ایسلند خواستند تا یک بلیت برای آنها رزرو کنند.

اما وقتی بازیکن یاب یونایتد به ورزشگاه ملی ریکیاویک رسید، با تعجب متوجه شد که هیچ دیداری در این ورزشگاه برگزار نمی شود.

پس از آن بود که او متوجه شد بازی نه در ایسلند، که در دوحه قطر برگزار می شود؛ دیداری که در نهایت با پیروزی 2-1 ایسلند به پایان رسید. یکی از سایت های ایسلندی هم به شوخی نوشت که بازیکن یاب منچستریونایتد مجبور شد به جای هوای گرم دوحه، شب را در سرمای ریکیاویک به صبح برساند.

مشخص نیست که آیا باشگاه منچستریونایتد قصد داشت بازیکن خاصی را زیر نظر بگیرد یا تنها به دنبال پیدا کردن یک استعداد احتمالی در این دیدار بود.

از زمان حضور ژوزه مورینیو در الدترافورد، این باشگاه به طور جدی به فکر پیدا کردن استعدادهای جدید است. این باشگاه حتی برای تسریع این روند، خاویر ریبالتا، بازیکن یاب کارکشته یوونتوس، را به خدمت گرفت.

 

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال