اشتباه فدراسیون فوتبال در انتشار یک خبر

امروز فدراسیون فوتبال خبری روی سایتش منتشر کرد که براساس آن باشگاه ماشین سازی تبریز از نقل و انتقالات محروم شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مدیرعامل سابق باشگاه ماشین سازی تبریز اما می گوید این یک اشتباه از سوی سایت فدراسیون و به خاطر نخواندن حکم فیفا است. در این خبر آمده بوده که نامه فیفا به فدراسیون فوتبال رسیده و براساس پرونده شکایت لوسیانو پریرا مندز ماشین سازی از ۳ پنجره نقل و انتقالاتی متوالی محروم خواهد شد.
هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل پیشین باشگاه ماشین سازی در این رابطه گفت:" این یک اشتباه بزرگ از سوی فدراسیون فوتبال است و متاسفانه انگار رای را درست مطالعه نکرده اند."


او افزود:" لوسیانو پریرا مندز دروازه بان اسپانیایی سابق باشگاه ماشین سازی است که به باشگاه نود ارومیه منتقل شده  که در لیگ یک مشغول فعالیت است. این پرونده مربوط به ۵ ماه پیش است و شکایت باشگاه اسپانیایی مربوط به تیم نود ارومیه است."


او همچنین گفت:" فدراسیون فوتبال اشتباه و بدون مطالعه این خبر را منتشر کرده درحالی که در تمام مکاتبات فیفا آمده باشگاه ماشین سازی(نود ارومیه)."


با توجه به صحبت های نصیرزاده باید ببینیم آیا با رای فیفا باشگاه نود ارومیه از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده یا فدراسیون فوتبال توضیحات دیگری خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

نصیرزاده: فدراسیون تکلیف دبیرکل را مشخص می کند

محرومیت ماشین سازی تبریز از نقل و انتقالات

 

تگ ها


دسته یک فدراسیون فوتبال فوتبال ایران نود ارومیه فوتبال